Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci nő vagyok, mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nő vagyok, mit akar tőlem egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos évek óta pm. alulműködés miatt duci vagyok.

Párkapcsolatban élek.


Van egy srác munkatársam, aki szintén kapcsolatban él, de esküszöm azt érzem, hogy érez irántam valamit.


Ez csak azért érthetetlen, mert ő sportos, fitt, maratonokat fut.


Többször próbáltam magam meggyőzni, hogy rosszul érzem, de egyre egyértelműbb a dolog és akiknek elmeséltem miket csinál, ők is ezt gondolják.


Lehetséges ez?


2022. ápr. 13. 15:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Lehetseges, itt soken kifejezetten duci noket keresnek. Orulj neki, hogy taplalja a noiesseged
2022. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Számos példa van arra is hogy egy nagyon helyes, sportos, fitt pasi egy ducibb nővel van együtt.

Erre van fordítva is példa.


De mivel nem írtad le miért érzed hogy többet érez irántad, így elég nehéz megmondani pontosan mit akarhat, mert nem mindegy.


1.Csak megakar dugni.


2.Lehet barátkozni akar.


3.Lehet kapcsolatot szeretne.


De ez sok mindentől függ.

2022. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Állandóan oda jön, észre vesz bárhol és jön oda, kedves, kacsintgat, érdeklődik, beszélget velem
2022. ápr. 13. 15:40
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne lehetséges? Most is párkapcsolatban vagy...

A férfiaknak nem egyforma az ízlése, pont ahogy a nőknek sem.

2022. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Úgy néz rám, ha meglat bárhol, hogy zavarba ejt
2022. ápr. 13. 15:43
 6/25 A kérdező kommentje:
Négyes, de a mostani párom nem is maraton futó 😅
2022. ápr. 13. 15:43
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Én is voltam duci, illetve azt hittem az vagyok, rámtalált egy ilyen sportos pasi, meglátta a képemet és azt mondta neki ez vékony :-D

Szóval igen simán lehet, van aki erre bukik!

2022. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Lehet a barinője a haveroknak van mutiban, te meg a szégyenteljes titok lennél, akihez vonzódik, de akivel nem mutatkozna.
2022. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt ilyen,duci vagyok,a kollégám belém szeretett, ő vékony, magas,sportol. Hagytam kiteljesedni a dolgot.
2022. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9. És mi lett?
2022. ápr. 13. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!