Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ronda nőket is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ronda nőket is meg szoktatok nézni?

Figyelt kérdés
Ronda vagyok, de nem gondolnám, hogy feltűnően nézek ki, alkalmanként mégis észre szoktam venni, hogy férfiak megnéznek. Titokban reménykedem benne, hogy a "bámészkodóknak" nagyon rossz az ízlésük és azért néznek, mert tetszem nekik :D Persze valószínűbb, hogy csak szörnyülködnek rajtam, de azért érdekelnének a vélemények a témával kapcsolatban. Nők válaszát is várom.
2022. ápr. 16. 16:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Láttam előnytelen arcvonású nőt tökéletes testtel!
2022. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
De az ellenkezője is igaz!
2022. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Férfiszemmel nagyon rossz a testem (nekem tetszik), de egyébként nem szoktam alakkiemelős ruhákat hordani.
2022. ápr. 16. 16:56
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Lassan már a szép nőket sem merem megnézni, mert zaklatásnak számít ha ronda vagyok. (költői túlzás)


Hogy a kérdésre is válaszoljak: A nekem nem tetsző nőket nem szoktam megnézni

2022. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked tetszik, az milyen? A magabiztosság sokkal vonzóbb, mint a tökéletes test. Lehet, hogy önbizalmat sugárzol, stílusod van azért néznek. Ez mondjuk ellentmond annak, hogy kijelented, hogy ronda vagy, de mivel kijelentetted, hogy neked tetszik, ezért ebbe a képbe simán belefér, hogy egyébként jó csaj vagy. A férfiak ízlése meg sokszínű, mint a nőké is.
2022. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Sok nő gondolja magát rondának. A legtöbb csak átlagos, vagy még szép is. Persze van olyan is aki valóban csúnya... Átlagos pasiként minden nőt megnézek. De csak néhány kellene... Nem a külső az egyetlen és főleg a döntő szempont.


29/F

2022. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Aki nekem tetszik azokat nem "nézem meg". Persze aki tetszik akkor max elmorzsolok magamban egy de csinos, vagy milyen jól néz ki, oszt ennyi, nem bámulom őket mint egy creep. :)


És a ronda meg szubjektív amúgy, szóval ne keseredj el. :)

2022. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
*akik nekem >nem< tetszenek, azokat...
2022. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok. Nekem tetszett már mások szerint "ronda" lány. Meg én sem vagyok nagy durranás, sőt, de így is voltak olyan lányok, akiknek tetszettem. :D Teljesen szubjektív.

Bár percekig nem szoktam senkit bámulni...

2022. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magabiztos, bár stílusom talán tényleg van, adok magamra. Viszont lehajtott fejjel járok, igyekszem elvegyülni és láthatatlan maradni. Tudom jól, hogy mit gondolnak a külsőmről az emberek, de attól én még nem fogom utálni magamat :)
2022. ápr. 16. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!