Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket kérdezem: nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: nem lenne jobb, ha a ronda férfiak le tudnának mondani a szép nőkről való sóvárgásról?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A ronda férfiak szép nőkről sóvárognak?
2015. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pontosítok: egyáltalán ha bármilyen nőről képesek lennének lemondani és a saját dolgukkal foglalkozni.
2015. okt. 13. 17:29
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőket ez csak mérsékelten zavarja, felesleges tanácsot kérni tőlük ebben a kérdésben.
2015. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

A nőket egyáltalán nem érdekli ez,elhiheted...

Én már lemondtam a nőkről,mert esélyem sincsen egynél sem,mivel nem születtem helyesnek,jó genetikával.

Így aztán az összes csak visszautasított,kinevetett,megalázott...

Szóval erre nekem nincsen szükségem tovább,így is elég sz*r az életem,nem kell még több,hogy még jobban a porba alázzanak...

24/F

2015. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Relatív fogalom kinek mi a szép és csúnya.
2015. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne jobb?
2015. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Engem nőként teljesen hidegen hagy, hogy vadidegen pasik ki után sóvárognak.
2015. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom...nagyon nem érdekel, h ki ki után sóvárog...nekem van párom, a páromnak vagyok én, a többi miért is érdekeljen?! Ha pofára esnek az az ő bajuk...


N25

2015. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

Szóval aki ronda, az dögöljön meg egyedül.


Gratulálok, kérdező, nagyszerű ember lehetsz!

2015. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

9-es.

Ez a mai világban pont így van sajnos,akármennyire is próbálja bárki csűrni csavarni,de aki még nem is ronda,sokszor még annak sincsen fikarcnyi esélye sem a nőknél,lásd engem például...

Átlagos kinézet megvan bőven,jól öltözködöm,adok magamra,igényes vagyok,mégsem vesz figyelembe egy nő sem,inkább csak kinevetnek,megaláznak...

Én már ott tartok hogy aki férfinek született,de nem helyes és nincs jó genetikája,az bizony keményen egyedül fog maradni egész életében sajnos,mert a nők csak a tökéletes,legjóképűbb izmosakkal állnak egyáltalán szóba...Szóval ez így megy sajnos manapság.. :/

24/F

2015. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!