Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy az alfa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy az alfa pasik nem, a lúzer pasik meg igen↘️?

Figyelt kérdés
Ha bejössz egy alfának, az nem hív meg randizni direktbe, inkább a testbeszédével kommunikál, a lúzer pasik ezekkel a "gyökerekkel" ellentétben viszont bátrak, és direktbe megmondják, hogy kedvellek, szívesen randiznék veled

2022. ápr. 16. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
most akkor elhív, vagy nem hív el?
2022. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem összetéveszted az alfát a lúzerrel, és azt sem tudod milyen a normális.


29/F

2022. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Persze, te biztos egy ilyen elbszott alfa lehetsz.🚮🙂
2022. ápr. 16. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:
A szemetest leszámítva... Igen, pontosan. A jellemzésed helyes.
2022. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szuper, de elmondhatod, mit gondolsz normális alatt, ha nem titok
2022. ápr. 16. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt gondolom normális férfi alatt, amit te kicsit fentebb lúzernek neveztél. A normális férfi hív el randira, próbál kedvesen felszedni téged. A lúzer az el sem jut hozzád, meg sem mer szólítani, szociális értelemben véve béna. Ugyan úgy, mint sok nő az átlagos külselyű pasikat hívja csúnyának. A tökéletes külsővel rendelkező férfiakat meg szépnek vagy alfának. Teljes fogalom zavar.
2022. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert te is lúzer vagy.
2022. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Női szemmel nézve, ha az "alfa" csak a testbeszédével jelzi, hogy bejövök neki, de nem hív el randizni, akkor komolytalannak tekintem az érdeklődését és nem foglalkozok vele. És biztosan tudom, hogy sok nő ugyanígy gondolkodik, mert az még mindig hatalmas tabu a világban, hogy nő létedre te menj oda a pasihoz és kérj tőle randit. Szóval a fentieket figyelembe véve az "alfa" biztosan nem így kommunikál, mert különben soha a büdös életben nem jönne össze neki egy kósza kettyintés sem, nemhogy randik és kapcsolat. Tehát egy bizonyos ponton igenis odamegy és ő is verbalizálja a gondolatait.


Azt el tudom képzelni, hogy az általad "lúzernek" tekintett pasik mindenféle előzetes bemelegítés, megerősítés nélkül csak úgy odamennek a gyanútlan lányhoz és a semmiből elhívják randira. Ez valóban egy sikertelen stratégia aminek többször lesz kudarc a vége mint más. De ennek ellenére a tényleges szóbeli kommunikáció önmagában még nem teszi lúzerré a pasit.

2022. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látják, hogy ott áll egy lúzer csaj (te) görnyedten, x lábakkal, befelé álló lábfejekkel, még jó, hogy azt hiszik, hogy ennél a kis szerencsétlennél van esélyük.:)
2022. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy szerinted ez esélytelen.

De állítom a (szerinted) alfákat nem érdekled annyira, viszont a (szerinted) lúzerek nem félnek tőled.

2022. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!