Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesen csak a lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen csak a lúzer pasik vágynak kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve szingli vagyok, sokat randiztam ezalatt és teljesen azt tapasztalom, hogy aki akarna kapcsolatot, az vagy önbizalomhiányos, vagy magányos, vagy valami ilyesmi...de a társasági pasik, akikkel szívesen járnék, vagy egyáltalán nem akarnak komolyat, vagy max pár hónapra képesek lekötni magukat.

2018. jan. 1. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Én nem vagyok társasági, magamnak való vagyok, de van önbizalmam és határozott vagyok. Nem csak a két véglet van.

Vágyom párkapcsolatra, igen.

2018. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, nálam is ez a helyzet csak férfiban, én a nőkben látom ugyan ezt, amit te. Amondó vagyok, sokat kell szenvedni a boldogságért, szóval türelem :D
2018. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 oh akkor szívesen ismerkednék veled, szeretem, ha egy férfi határozott😀
2018. jan. 1. 13:44
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Attól hogy nem társasági, nem lúzer... És igen, a társasági műmájerek akikkel te is meg a többi is szívesen járna, hülyék lennének megállapodni, ha sorra szúrogathatják a nőket.
2018. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet azért van ez, mert aki könnyen "szerez" barátnőt, annak ez nem is akkora érték már. Nem görcsöl ezen úgy, mint egy "lúzer" srác, aki örül ha talál valakit egyáltalán.
2018. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#3

De azt is tudnod kell rólam, hogy szűz vagyok és még soha nem volt barátnőm... :D

2018. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

En is kb egy eve vagyok szingli, nem tartom magam se luzernek, se onbizalomhianyosnak sem es en is keresem a masik felem. :)

Volt mar tobb kapcsolatom, egyszeruen az elmult idoszakban olyan lanyokkal hozott ossze a sors akivel nem passzoltunk valamiert.

25F

2018. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus felállást vázol fel, amit már régen megfigyeltem.

Vannak népszerű, társasági, extrovertált férfiak akikre a nők többsége vágyik. Őket hajkurásszák, ők azok a férfiak akik prioritást élveznek a nők szemében. Jobban közelednek hozzájuk, nyitottabbak velük stb. Persze ezeknek a srácoknak a többsége kihasználja ezt a helyzetet és megpróbálnak minél több nővel lefeküdni, szexelni.

És van egy másik csoportja a férfiaknak akik nem ennyire népszerűek. Nem feltétlenül néznek ki rosszul. Sokszor talán lélekben és fejben tisztábbak és normálisabbak mint a mainstream srácok. De irántuk közel sincs akkora érdeklődés a nők részéről. Unalmasnak tartják őket. Pedig nem is biztos, hogy annyira unalmas srácok ők, csak egyszerűen nem mutatnak akkorát a társadalomban, hogy a nők hypeolják őket. Nem keltenek elég nagy benyomást, nem hivalkodóak, nem hívják fel magukra eléggé a figyelmet. Így nem is sok nőhöz van közük. Nem lúzerség kategória ez, egyszerűen csak nem elég jók.

2018. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én párom 25 éves, tavasszal diplomázott a mesterképzésén, elkezdett dolgozni nyáron, családot és gyerekeket tervezünk. Nem egy lúzer pasi egyáltalán.
2018. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem luzerseg, lehet belevalobb pasinak is barátnője,ha erzelmesebb. Csak ezek meg megcsaljak a baratnojuket. Nagy lelki karokat okozva. Aki csak szexre van raalva az számomra olyan erzelemmentes gép. Egyáltalán nem vonzó.
2018. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!