Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen hosszú legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen hosszú legyen egy nő haja?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Nagyon rövid
Vállig érő
Hátközépig érő
Derékig érő
Derék alá érő
28 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Tépet közepesen hosszú.
2022. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ami hozzá passzol. Nem mindegyik nőn mutat jól mindenféle frizura. Nekem személy szerint a hosszabb haj tetszik jobban, a rövidebb ami váll fölé ér, az kevésbé. Persze nem mondom, hogy valakinek ez a stílus nem áll jól.
2022. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Legalabb vállig érő minimum
2022. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Mindegy igazából, csak legyen tartása, egyedisége. Unalmasak ezek a szopottgombóc fejek picsáig érő hajjal. Pedig láttam már gyönyörű hosszú hajú nőt.
2022. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Minimum állig erő.
2022. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Elmondaná nekem valaki hogy a hátközépig érő haj és a derékig érő haj között mi a különbség? Elméletileg a derekad a hátad közepén van, nem?
2022. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Pedig a picsaig ero szopottgomboc az tenyleg iszonyat. Utanozni valami celebet, de egy, Marika ezzel a hajjal is Marika, ketto, ugy nez ki, mintha valami kendo lenne a fejen.
2022. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd a férfiakat. Mindegyik barátom ki volt akadva, hogy le akarom vágatni a derékig érő hajamat, aztán utólag rájöttek, hogy jobb röviden. A férjem kérdezte, hogy mikor megyek megint, mert megnőtt (vállig vágatom).
2022. ápr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan beleköttök abba, ha egy nőnek a fenekéig ér a haja? Levegőt azért vehetünk?
2022. ápr. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Én aztán magasról teszek rá, hogy a mostani divatos derékig érő középen elválasztott, fejre lapuló John Lennon stílusú haj a szexi a pasik szerint a nőkön. Ebből a 3 szálú hajból ami nekem van sosem lesz szép a hosszú fazon. Egyébként sem szerettem sosem, ha belelóg mindenbe a hajam. Az állandóan hátra dobálás meg egy kényeskedő pcsára emlékeztet. Egy kis afektálás, nyávogás hozzá még pluszba, aztán kész is van a hülye insta pcsa. Akinek ez a szexi, az meg is érdemli. Lehet megsértődni.
2022. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!