Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos a férfiaknak hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a férfiaknak hosszú távon, hogy a párjuk valamiben igazán tehetséges legyen?

Figyelt kérdés

Gyakran van bennem ilyen érzés mostanában, és nem bírok rákérdezni. Párom kiváló a területén, széles körben elismerik, az én szakmámban azonban nincsenek világot jelentő deszkák - bár nagyon jó vagyok benne, a kettőt összevetni távolról sem lehet.

Kezd formálódni bennem a megfelelési (nem a versengési) kényszer, hogy értékesebbnek lásson, hogy megmutassam, mire vagyok képes, ha akarom (tudom, a szándék vége lehet szégyenletes kudarc :)). Másrészt ez olyan távol áll tőlem, és ott a kisördög is, ami azt mondja, hogy enélkül is ismernie, értékelnie - tudnia kell, megütöm-e nála a mércét; s különben is mindkettőnk ideálja a hagyományos férfi-női szereposztás.

Ennek ellenére az ilyen beállítottságú férfiaknak jól esik, ha a párjuk fel tud mutatni komoly eredményt, amivel a képességeit prezentálja?


2017. jún. 24. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szeretünk a párunkra büszkék lenni, ez igaz. Ahogy ti pedig felnézni szerettek a férfira. Nem hiszem, hogy a barátod tett volna olyan megjegyzéseket, hogy "vihetnéd többre az életben, drágám" vagy ilyesmi, inkább ez ilyen belső indíttatás lehet nálad. Ha azt érzed, hogy tisztel, elfogad és szeret, akkor ne hajtsd görcsösen ezt az egészet, jobban szeretni pl. egy felsőfokú nyelvvizsgától nem fog - max. kapsz tőle majd egy puszit a homlokodra. Viszont ha te úgy érzed, hogy teljesebb ember tudnál lenni, önbizalmat nyernél ezáltal, akkor hajrá. Ez az egész saját magad miatt lenne fontos, a szerelmet meg a párkapcsolatot ne keverd ide.
2017. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek fontos, van, akinek nem. Azt tippelném, hogy a többségnek nem. A párodat meg némileg jobban ismered, mint mi, szóval érdekes, hogy erre a kérdésre idegenektől remélsz választ.
2017. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, de nem kell feltétlen a munkádnak lennie. Fonhatsz profin kosarat, ismerhetsz minden gyógynövényt, varrhatsz, faraghatsz, gyertyát önthetsz, maratont futhatsz, hegyet mászhatsz stb tök mindegy. Azt jó látni, hogy lelkesedsz azért amit csinálsz és jó vagy benne. Tisztelem az ilyet.

30/f

2017. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!


Persze, tapogatózni vagyok itt, nem azért, mert azt remélném, hogy az átlag-válasz érvényes lesz a páromra is.


A magammal szembeni elvárásokat igyekeztem figyelmen kívül hagyni a kérdésnél, főleg, mert nemhogy megbékéltem a választásommal (igen, vehettem volna más irányt), hanem bele is szerettem. Tényleg az bizonytalanít csak el, hogy ő milyennek láthat, és nem várna-e többet.

2017. jún. 24. 11:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, például orál.
2017. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélgetni? Tudod, az hasznos dolog, ha szeretnéd tudni, hogy a párod mit gondol rólad.
2017. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Rengeteget. :D De ezt valamiért kerülöm. Lelkesen dicsérem, ha mutatja, mit alkotott, mennyi tudással, és néha megjegyzem, hogy mennyire irigylem érte, én is szerettem volna hasonlót elérni - de soha nem vitte tovább ezt a szálat.


Azért van némi fogalmam a véleményéről: ő a váltást szorgalmazná. Az érvek között nincs benne ez. Hanem az, hogy otthonról dolgozzak (ahogy ő), sokkal több pénzért. Mindezt nem akartam idekeverni, mert akár maradok, akár újba vágok, ez a kérdés ott lebeg. :)

2017. jún. 24. 11:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Ok, ha te nem beszélsz róla nyíltan, akkor soha nem fog kiderülni. Az emberek nem gondolatolvasók.
2017. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, de egyelőre nem érett meg rá a dolog bennem. :) Előbb-utóbb biztosan tőle is megkérdezem, de még halogatom... Egész messzire is vezethet ez a kérdés.
2017. jún. 24. 11:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy embert nem azért szeretünk, mert sikeres, hanem önmagáért. Ha semmit nem is csinálsz, értékes, szeretnivaló ember vagy. Nem a teljesítmény a fontos, hanem te.
2017. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!