Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mennyire fontos, hogy egy lánynak nagy melle és hosszú haja legyen?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 08:44
 1/10 Heart of Darkness ***** válasza:
Nekem konkrétan semennyire.
2017. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a nagy mell nem fontos, hosszú haj az jó pont, de az sem zavar, ha rövid, de jól áll neki.

Bár én ronda vagyok, úgyhogy nem tudom, számít e a véleményem.

2017. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy mell fontos, a hosszú hak nem fontos.
2017. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Többfélék a férfiak. Egyiknek nagyon, másiknak kevésbé.
2017. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hosszú hajat imádom, nagy mellek nem elvárt.
2017. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert mi van ha fontos? Megnöveszted a melleidet? :D
2017. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs kozos tema akkor nezhetsz ki akarmilyen jol.. :)

Ha csak szexrol van szo mar mas tema.

2017. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A mell mérete nem fontos, ellenben a kiengedett hosszú haj (természetesen ápolt) vadítóan szexi lehet, olyan izgató, ha takarja a nyakat, mellkast, melleket, bele lehet túrni, vagy csak fújja a szél.

27/F

2017. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő hozzászólóval egyetértek.Nincs gondom a rövidhajú vagy kopasz lányokkal sem mert ők is lehetnek kívánatosak ,szexik de valahol egy férfi legbelül legalábbis én nem tartom annyira vonzónak.A hosszú haj szexi és vonzó nőiességet sugároz.Ha párt keresek nekem sokat számít az ha egy nőies nő ál mellettem én nem egy kopasz alak :D. A mell mérete nem mérvadó szerintem annyira meg bunkóságnak is tartom azt a férfit aki elsősorban a mellekel társalog és a szemedbe sem néz xD.Vonzónak tartom ha egy lánynak nőies alakja van csípő és fenék környékén.Egy számomra szexi csípő és popsi páros sokkal vonzóbb mint egy nagy mell.31/F
2017. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kén_ ***** válasza:

Én alapvetően a kisebb melleket preferáltam, aztán mikor megismerkedtem az exemmel, akinek nagy mellei voltak, akkor megszerettem őket. Nálam a haj hosszúsága, és a mell nagysága is irreleváns most már. Az összkép számít számomra.


21/F

2017. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!