Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai világba gáz vagy nem gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világba gáz vagy nem gáz 1 valaki mellet leélni az életet?

Figyelt kérdés
Soha meg nem csalni őt és hüségesnek lenni hozzá.
2022. ápr. 17. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem gáz. Akkor nem gáz, ha tényleg erre vágyik. Mert ha nem erre vágyik, hanem szeretne mással is kipróbálni, csak elfojtja magában, az gáz. És nem nekünk, hanem neki.
2022. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Érdem!

Nem gáz!

2022. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Mit számít, hogy mi gáz vagy mi nem? Az a lényeg, hogy te mit akarsz. Uram atyám.
2022. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha találnék rá partnert, ez lenne számomra a normális.
2022. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%

Ha nem igénytelededik el akkor ez az ideális állapot.


Csak ugye az ember ha benevez egy 170 magas 58-60 kilós szőkére akit folyamatosan kíván, akkor nem fogja tolerálni mikor 80-90 kilós lesz a szöszi és már nem kívánja.

2022. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

5.nek

Vannak akik betegesen ragaszkodnak egy eszményképhez és nem tudják elfogadni ha a társuk teste változik!

2022. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

Nem gáz :D

Mondjuk én fiatalon mondtam magamban hogy nem megy a csajozás, akkor most felszedem azt akivel le akarom élni az életem. Sikerült is, aztán azóta már tapadnak rám a csajok és úgy látszik le fogom élni az életem vele. De ha tudtam volna hogy idővel egyszerűbb lesz, akkor egy ideig fboy lettem volna és csak utána keresek feleséget.

Na majd egy másik életben 😅😂

2022. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Számomra gáz, én nem tudnék elviselni 1 embert örökké. Minden kapcsolatnak van egy kifutási ideje, ha ezen túl is együtt van a 2 fél az már csak szenvedés és alakoskodás.
2022. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdekel, hogy ki mit gondol erről. Én mindig erre vágytam és vágyok is. Nem fogok azért változtatni ezen, mert más mondjuk gáznak tartja.
2022. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem gáz, hanem sok apró cselekedet és döntés.
2022. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!