Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tud hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tud hűséges maradni az ember, ha máshoz vonzódik?

Figyelt kérdés
Hűséges tud maradni, elég az akarat vagy idővel tuti bukás és nem tud az ember ellenállni?
2022. ápr. 18. 01:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem tud.


De ha esetleg mégis, annak nincs értelme.


Rám néze sértő lenne, ha pl. a feleségem már nem vonzódna hozzám, hanem más érezne ellenállhatatlan vonzalmat.


És aztán? Erdjen, és legyen massat.

2022. ápr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
*mással
2022. ápr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Már rég rossz, ha más felé kacsintgatsz, miközben párkapcsolatban vagy. Akkor már legyen benned annyi gerinc, hogy előbb szakítasz.
2022. ápr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Általános kérdés, nem vagyok szereplője a dolognak, pusztán kíváncsi vagyok.
2022. ápr. 18. 01:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam.
2022. ápr. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekel, hogy mit mutat az átlag.


5-ös, meddig tudtál az lenni, min véreztél el? A másik lépett?

2022. ápr. 18. 02:11
 7/15 anonim ***** válasza:

Tud, de ez több tényezőtől függ.


Milyen a kapcsolat, akarok-e hűséges maradni, keresem vagy kerülöm a másikkal való interakciókat?


Eddig hűséges maradtam, mert hűséges akartam maradni.

2022. ápr. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha meg akarja tartani a párját mindenképpen akkor igen



Ismerek olyanokat akik csaladi vagyon miatt a feleséguket el nem hagynák mert ketten hoztak össze céget ami nagyon jol tejel es ezzel hatalom státusz is jár a férfinek. Hulye lenne félrelépni ia minden nyomulo nőt leolt a p.csába.


Ismerek olyat is aki betegesen féltékeny és kontrollmániás, ezek is nagyon vigyáznak magukra nehogy kidobja vagy visszacsalja őket a nő.


Azt látom foleg azok csalnak, akiknek nem számít a párjuk ill az nem érték.

2022. ápr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*is
2022. ápr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, lehet hűségesnek maradni erős vonzalom mellett is.

Nekem jelenleg van egy férfi akihez nagyon erősen vonzódom,de tényleg brutál módon felizgat hacsak meglàtom és a közelemben van, és látom rajta, hogy én is bejövök neki, így inkább próbálom magam távol tartani, és haverkodni vele,nehéz de a házasságom többet ér.

De van olyan eset is amikor vonzódik az ember lánya egy férfihoz, a férfit viszont nme érdekeli a nő. Na így még könnyebb hűségesnek maradni.

2022. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!