Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy az ember illat alapján vonzódik valakihez?

Figyelt kérdés

Ez mit jelent? Él még a régi ösztön, hogy hormonok/kibocsátott illatanyagok segítenek a párválasztásban? A legerősebb hím, vagy hogy fogalmazzak.

Remélem nagyjából érthető volt a kérdésem 😅


2019. jún. 9. 19:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ez nem "szerintetek" kategória, hanem tudományosan bizonyított tény.
2019. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen. A humánetológia ad erre bővebb választ (D. Morris: A csupasz majom, G. Miller: A párválasztó agy stb). A humán feromonhatásra is keress rá.
2019. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
2%
Ezekszerint a pénznek is van szaga,bocs,illata.
2019. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyzetben voltam így, amikor is a nő emiatt (is) tetszett, tehát ritkán, de létezik.
2019. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
mint Hannibal Lecter?
2019. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
31%

Remélem nem, mert én pl. az emberek háromnegyedét kellemetlen szagúnak gondolom és itt most nem csak a "havi 1 fürdő" jellegű csöves/kisebbség/prosztó embereket értem, hanem sok olyat is akin látszik, hogy nem sunnyogja ezt el, de valahogy mégis átüt sokakon valami romlott zsír(?) szag, amit nem értek, különösen, hogy átlagos és vékony alkatúakon is megvan.


A maradék meg kb. semleges, de kifejezetten jó illatú ember nincs, max olyan akinek a parfümje kellemes, de maga az ember attól még "emberszagú" marad, ami nem jó. Különösen nyáron. Számomra horror a villamos vagy az egyéb tömegközlekedési jármű.


Hogy nem érzik saját magukat...?

2019. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
A volt férjem természetes illatáért meg voltam őrülve. Állandóan szaglásztam a hónalját, és ha enyhén megizzadt, akkor is imádtam. Mindig kértem, hogy ne fújjon magára annyi illatos szar dezodort,de nem igazán hallgatott rám. A pólóit is mindig szagolgattam, tudom, betegnek hangzik, de imádtam. Miután elváltunk, most igyekszem nem szaglászni. De azért most is érzem néha, pedig egyáltalán nem vagyok már szerelmes. (A gyerek miatt néha sok időt töltünk együtt) Más férfiakon eddig ilyen elsöprően izgató illatot soha nem éreztem.
2019. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
Van ilyen,ez ösztönös dolog.
2019. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

#7


Tényleg bizarr. Hónaljszag ugyanolyan büdös mindenkinél, idézve egyik nagyanyám konyháját ahol mindennek alapja a szent fokhagyma volt.


Bár nem tudom, ha ez így van, akkor tulajdonképpen a túlzásbavitt fürdési mánia, a dezodor-parfümparádé tulajdonképpen herdálás, mert úgyis az ő szaga a vonzó neked, még akkor is ha 12 órát kapált a napon, aztán levetkőzve a fokhagyma, sajt (láb), illetve enyhe penész-szag (hajlatok egy része) keveredik rajta?

2019. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%

En is imadom a baratom illatat. Meg lehet ez perverz de pl a genitaliainak is a "ferfiszagat":D imadom pl akkor oralisan kenyeztetni mikor egy hosszu nap utan hazajott es ott az izgato illat:D


Mondjuk tenyleg megizzadva koltozos hercehurca utan rajta is ereztem az izzadtsagszagot, de nem volt nagyon zavaro. Exem pl meg meg izzadtan is nagyon jo illatu volt.


Szerintem tuti van ebben valami. Edrius te meg vmi kulonleges orru lehetsz XD mint a parfumben a foszereplo. Em meg sosem ereztem ezt a zsiros emberszagot amirol beszelsz

2019. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!