Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a környezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a környezetem kikészítő?

Figyelt kérdés

Már három éve, hogy nem tudok barátnőt szerezni magamnak. Ez önmagában sem jó, de a legnagyobb problémámat az jelenti, hogy sokan nem hagynak békén vele. A legkiakasztóbb a szomszédunk, aki egy nagyszájú, a nőket nem igazán tisztelő fazon. Számtalan nőt lefektetett már és persze szerinte az nem i9s igazi férfi, aki nem így tesz. REndszeresen a szemembe is vágja, hogy mekkora balfék vagyok.

Mások (nők) meg mindig sopánkodnak, de ha egyszer nem megy, akkor nem megy. Nem bírják megérteni, hogy nekem nem megy úgy, mint másoknak. Most fizessek talán egy lánynak, hogy játssza el egy időre a barátnőmet, vagy mit lehetne csinálni?


2010. szept. 15. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg ne próbáld eljátszani,hogy van barátnőd! Hülyeség. Ne adj más véleményére! Ami késik nem múlik :) A szomszéd meg szégyelheti magát, hogy egyszer ezzel másszor azzal van együtt..:D Ne aggódj! :)
2010. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eszedbe se jusson pénzt adni vkinek hogy eljátca a bnőd...gondolj csak bele ha véletlenül megszereted, nem biztos hogy a nőt hanem a törődést...:S nem lenne előnyös...szerintem tartsd ki az elveid mellett...és előbb vagy utóbb ( na bumm most utóbbi esetben) de találsz majd vkit...mások véleménye ne érdekeljen...:)
2010. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem is csesztetett már egy ilyesmi fazon, de általában csak a beszari kutya ugat, aki harap az nem, tehát 2 nőnél többet nem farkalt az ürge.

Tehát, Én bedurrantam, amúgy kollegám volt és annyit mondtam, ha nem fogja be a pofáját, akkor őt fogom seggbekúrni, de szárazon.

Abbahagyta azonnal.

2010. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:)))

Ez baromi jó!

2010. szept. 15. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is hallottam innen-onnan, hogy mennyire kell már nekem a szex. Egy frászt.

Főbelőttem volna magam utólag, ha az első alkalmat kivagyiságból elpocsékolom, és nem szerelemből teszem. A szerelemre meg sokat kell várni.

2010. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

talán mert manapság kicsit máshogy müködnek az emberek, az emberi kapcsolatok nemde?


Régen egy egész falu ismerte egymást nem? Jó.


Mostmeg az utcámba lakik egy velem egykorú felnőtt nő, régen együtt sportoltunk, 1 éve abbahagytam, és mostmeg oda se jön hozzám a buszon...

2010. szept. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!