Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy 38éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 38éves férfiba. A környezetem ellenezné? Ha történne valami köztünk?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
khm...és te hány éves vagy?
2010. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És honnan tudjuk, hogy ellenezné-e a környezeted?
2010. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hány éves vagy...
2010. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha 30 felett vagy, akkor semmi goond, ha 20 alatt, akkor erösen meggondolandó a dolog.
2010. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2010. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én 29évesen lettem szerelmes az akkor 39éves elvált, 3gyerekes páromba. mindenki lehurrogott, soknak itélték a 10évet, ráadásul 2felnőtt és egy 8éves gyereket. ennek 5éve, azóta van 2saját gyerekünk is, a nagyokkal pedig felhőtlen a kapcsolat.

szóval csak ti tudjátok eldönteni.

nekem bejött.

2010. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy?
2010. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
öcsém, ilyen sok infoval ne várj jó választ
2010. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez buta kérdés.

Amúgy valószínűleg igen, ellenezné, mint ahogy ellenzik, hogy sárga égnek álló hajad legyen, vagy agyontetovált tested, mindenki azt várja el, hogy rendes, átlagos, szürke legyél, jó munkával, a párod meg 2 évvel legyen idősebb nálad, persze értelmiségi legyen 2 autóval és a többi.

Ha igazán szerelmes lennél, ezen nem filóznál, hogy ki mit gondol.

Én 17 évesen jöttem össze az életem szerelmével, aki történetesen annyi idős volt, mint a te kiszemelted (nem vagyok apakomplexusos, a páromnak nincs pénze, viszont van egy előző családja, ami viszi el a kevés pénzt - csak a rosszindulatúak miatt mondom). Én nem voltam buta csitri, ő nem volt vén trotty, sőt, a korombelik elbújhatnak mögötte még most is. Arról nem tehettünk, hogy ilyen hülyén születtünk, attól még aki benne van abban a testben az én kiválasztottam. Ha valaki szerelmes és megtalálja a párját (és aki nem csak egy a sok közül), akkor nem fog legyinteni, hogy áh, túl öreg, nézzünk valami korombelit.. ez nem így megy.. (de a korombeliek eleve förtelmesek, szóval kilőve).

És mindent ki lehet bírni, a hülye környezetet is, a hülye embereket is, akik mindenkire mutogatnak. persze csak HA tényleg érzed, hogy Ő AZ. Mi 7 éve vagyunk együtt, és természetesen sokszor nehéz volt, de emiatt is akkora boldogságok voltak, olyan intenzív érzések, amit egy átlagos, langyos, minden tökéletes kapcsolatban soha nem éltem volna át.

De ez a bizonytalanságod rossz jel. De azért hajrá, próbáld meg, lehet, hogy őt keresed az életben és mással nem tudod helyettesíteni.

2010. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen csak azért van ez mert én egyetemre szeretnék menni .ezért vannak kétségeim
2010. jún. 15. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!