Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit fog szólni a környezetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog szólni a környezetem, ha egy félig cigány pasival jövök össze?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Ismerek már évek óta egy 26 éves pasit, aki már 3 évvel ezelőtt is próbálkozott nálam, de visszautasítottam, mert volt barátom, és már akkor is zavart, hogy félig cigány, de tetszeni tetszett... Viszont nem rég újból elkezdtünk beszélgetni, és találkoztunk. Gondoltam, hogy ennyit megér. Nagyon szimpatikus volt, még mindig jól néz ki, ha nem jobban mint régen, a viselkedése tök nem cigányos, értelmes, komoly, és nagyon jó humora van, jól elvoltunk. Elmondta, hogy régen tiszta szerelmes volt belém, azóta elég jól megkomolyodott, és komoly barátnőt akar, és milyen boldog lenne, ha adnék esélyt, hogy többet találkozzunk, és hátha kialakul valami. Egyetlen problémám, hogy látszik rajta hogy van benne vonó... apja cigány, az anyja nem, a húgáról meg nem is mondanán meg, ha nem tudnám, hogy van benne roma vér. Biztos vagyok benne, hogy sok mindenki pofázna a hátam mögött, hogy összeálltam egy cigány pasival. Pláne hogy én magam se szeretem őket, mindig is kerültem amennyire csak lehetett őket, meg osztottam mindenkinek, mennyire gáz emberek a cigányok, és most mégis megfogott egy.... Anyám elé nem is tudom hogy állnék oda, hogy kit viszek haza, ki a pasim... Egyből kiakadna szerintem. A barátnőimnek nem is igen merem elmondani, hogy 'barátkozok' vele, mert tuti leszólnának, hogy "fúúj cigánnyal" Engem érdekel, hogy az emberek a környezetemben mit mondanak rólam, és lehet hogy kissé égőnek érezném ezt. Pedig tényleg nagyon jól megtalálom vele a közös hangot, rég éreztem valakivel ilyen jól magam. Ráadásul ő nem a putris segélyekből élő fajtából van, hanem évek óta kinnt melózik Ausztriába (két hetente jár haza), és látszik rajta, hogy van pénze, drága kocsija van. Mások szerint a családja is tisztességes. Még azt is megkapnám, hogy ezért álltam össze vele, a pénz miatt. Félek, hogy mindenki elfordulna tőlem, mert ami családunk és baráti körünk nagyon nem szereti a cigányokat. Én is folyton cigányoztam mindig, meg fújjogtam mikor a barátnőm összejött egy cigánnyal. De ő másnak tűnik nekem... Csak attól tartok, hogy mindenki elhord engem majd mindennek, meg lenéznek emiatt. Tanács?
2011. máj. 28. 12:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Itt nincs jó vagy rossz tanács. Vagy összejössz vele és mindenki előtt mentegeted, kiállsz érte, összeveszel barátaiddal , családoddal, stb és megvárod míg megbékélnek és utána talán ugyanolyan lesz a kapcsolatotok.

Vagy nem kezdesz vele, de akkor meg azt fogod bánni.

2011. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Ne törődj azzal, hogy mások mit mondanak... Így soha nem fogunk változásokat elérni... Állj ki a párodért!
2011. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Ha európai emberként viselkedik és él és a családja is ilyen akkor vállalható.
2011. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem addig ne mutasd be a családodnak és a barátaidnak,amíg igazán meg nem ismerted.Neked is voltak előítéleteid a származása miatt,szóval szerintem ha összejöttök, várj pár hónapot a nyilvános bemutatással,amíg összeszoktok,elmélyül a kapcsolatotok.Úgy teljes szívedből tudod majd megvédeni,ha esetleg támadás érné.
2011. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
A környezeted nem véletlenül szeretné, ha nem jönnél össze vele. Lehet h tényleg rendes, de a látszat gyakran csal. A pénzét se biztos, h becsületes munkából szerezte (sőt, ha kifejezetten gazdag, akkor tuti h nem).
2011. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha csak azért nem akarsz vele összejönni, mert "jaj mit szolnának anyámék, meg a barátaim" az szánalmas. Hagyd akkor inkább szegény fiut, hogy találhasson egy olyan lányt aki ki mer állni a szerelméért a többi ember rosszallása ellen.
2011. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Gondold meg jól mit csinálsz. össze jöhetsz vele, de akkor válalnod kell azokat amiket leírtál vele jár...a szomszédban volt hasonló helyzet a lány összejött egy romapasival kitagadták a családból évekig nem látta őket utánna senki a városba sem...majd mikor megszületett az unoka kicsit felengedtek az indulatok.
2011. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

Ha egy kicsit is normális a környezeted, minimum leköpnek.

Normális cigány. Ugyan már!

2011. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 rebuska1201 válasza:
30%
FAJGYŰLÖLŐ!
2011. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 gyaszmadar ***** válasza:
37%
Ha az én lányom lennél akkor ki tagadnálak a családból. Ha a barátom le tagadnám hogy ismerlek
2011. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!