Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boltban dolgozo lany ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boltban dolgozo lany ha megtetszik, hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

Par napja voltam egy boltban, ahol azelott soha. Szimpatikus volt az elado csaj,nagyjabol velem egykoru volt. Illedelmesen magazodva koszontem, kertem amit kell, majd mikor mentem el elore koszont, magabiztosan egy szia-t. Errol azt feltetelezem, hogy esetleg szimpatikus voltam neki, igy holnap ujra ebbe a boltba megyek vasarolni, hogy talalkozzak vele.


Tul korai lenne, hogy bemutatkozzak neki, vagy esetleg egy elerhetoseget adjak/kerjek, hogy megismerhessem?

Mikor lenne a megfelelo?



2022. ápr. 18. 18:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy neki szimpatikus, csak mert kedélyesen köszönt neked. Az ilyen munkáknál elvárt dolog, hogy a lehető legkedvesebbek legyenek az ügyfelekkel, mert az ember szívesebben megy olyan helyre, ahol udvariasak vele, mint ahol bunkók.
2022. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még nem szabad leszűrnöd semmit. Beszélgess vele, viccelődj, és látni fogod rajta, hogy vevő-e erre vagy nem.
2022. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell mondanom, túl sokat látsz bele. Persze, ha szerencséd van, akkor kialakulhat valami. Járj oda sűrűbben, mérd fel, lehet-e esélyed.
2022. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor utalom hogy olyan munkahelyem van nekem is ahol emberekkel kell foglalkoznom és kedvesnek lennem velük. Mert pár kretén ezt ennyire felreerti és tovább gondolja. Aztán ha közlöm hogy csak azt csináltam amit kell akkor is én vagyok a szemét aki félreérthető jeleket küld.
2022. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem.Probálkozz be, ne rágódj rajta sokat.
2022. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
#4: Miért lenne kretén az, akinek vannak érzései, vágyai, és mondjuk nem embergyűlölő?
2022. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem belelátsz ebbe olyat, ami nincs ott.


Én is dolgoztam egy hónapot kocsmában, kötelező volt széles mosollyal üdvözölni mindenkit, meg "örülni" hogy látom őket, meg érdeklődve beszélgetni az összes dologról amiről beszélni akartak.

N

2022. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Sziaval köszönt azért mert felnőttek vagytok, vagyis egy korban vagytok.
2022. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Úgy látom, megint sok agyhalottnak fájt a válaszom (igen, a 6.). Őszintén kérdezem: miért kretén az, akinek megtetszik egy nő, és kezdeményez (vagy szeretne)? Engem 0%-ra lehúztatok, miközben a 4. válaszoló sértő és fröcsögő megjegyzését 100%-ra felpontoztátok. Hát gratulálok a kettős mérce újabb csodálatos megnyilvánulásához.
2022. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez a válaszoló elvárná azt, hogy a férfiaknak egyből leessen, hogy ő csak munkaköri kötelességből kedves.
2022. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!