Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl rajta és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta és ismerkedjek mással?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit régi baráti körből ismertem, elkölözött külföldre 2 éve. Mindig is tetszett nekem de se akkor se azóta nem úgy alakul, hogy ebből lehessen köztünk valami pedig én szívesen megpróbálnám. Nem tudja mit érzek iránta.

Konkrétan próbálok ismerkedni de nem megy. Mindenkit hozzá hasonlítok (azért társaságon belül régen kicsit sikerült jobban megismerni de nem volt soha semmi köztünk) akivel randizni próbálok. Amióta elment konkrétan nem tudtam senkivel összejönni.. nagyon elkeserítő mert habár nem reménytelen a helyzet, nagyon kevés esély van rá, hogy mi valaha egy pár leszünk. Nem csak külsőre (külsőre 100%osan) de belsőre is (amit tapasztaltam eddig vele kapcsolatban) nagyon tetszett.

Tudom nagyon szánalmas de mindenkit hozzá hasonlítok. Ha össze jönnék valakivel akkor is mindig az jár az eszembe, hogy nem lehet mert én igazából vele szeretnék lenni. Senkit nem találtam két év alatt aki annyira tetszett volna amennyire ő.

Ez hülyeség lehet vagy tartsak ki és próbáljak meg valahogy kezdeményezni felé amikor már lehet? Neki sincs senkije igazából, de azt sem tudom hogyan álljak neki. Teljesen össze törnék ha ennyi éven át tetszik és visszautasítana



2022. jan. 21. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kialakítottál egy ideálképet, amit hozzá kötsz. Az rögzült.

Nem is ismered igazán, hiszen távol él tőled. Fogalma sincs, hogy vonzódtál iránta.

Nem jártatok. Semmi tapasztalatod.

Ahhoz az ideálképhez mérsz minden új jelentkezőt.

Ez értelmetlen és káros.

Keress új kapcsolatokat. Ismerd meg a jellemét, természetét, gondolkodását, szokásait, erdeklődési körét, hibáit és erényeit.

2022. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval! Tökéletesen összefoglalta a lényeget!
2022. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!