Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak érzelmeinek kimutatása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak érzelmeinek kimutatása: Nők, melyiket preferáljátok?

Figyelt kérdés

Az ideális, mérsékelt közepes, átlag nyerné a szavazást, ezért azt meg sem kérdezem. Beszéljünk középszertől eltérő, egyedibb személyiségekről. Persze mindenkinek kicsit másmennyi számít soknak.


Sok: több mint az átlag

kevés: kevesebb mint az átlag


Érzelem bármiféle lehet, szeretet, harag, motiváltság, szomorúság, viccesség, félelem, mással való együttérzés...

Melyik férfi jön be a legjobban az alábbiak közül?


1. Amelyiknek sok érzelme van és sokat mutat ki - önmagát adja, nem zsákbamacska

2. Amelyik sokfélét érez de ebből keveset mutat ki - jó kontroll alatt tartja az érzelmeit, sokat eltitkol, csak azt nyilvánítja ki, amit az adott helyzetben helyesnek talál

3. Amelyiknek kevés érzelme van és keveset mutat ki - nem rendíti ki semmi a kiegyensúlyozott, stabil, állandó attitűdjéből

4. Amelyik keveset érez de sokat mutat - nem üt be nála semmi sem különösebben, de amikor érdemesnek látja, megjátssza a különféle érzéseket (pl mással való együttérzés, hogy a másik jobban érezze magát)



2022. ápr. 19. 11:41
A kérdező szavazást indított:
1. Amelyiknek sok érzelme van és sokat mutat ki
2. Amelyik sokfélét érez de ebből keveset mutat ki
3. Amelyiknek kevés érzelme van és keveset mutat ki
4. Amelyik keveset érez de sokat mutat
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen az akinek kevés érzelme van?

Pszichopata?

Főleg az utolsó kategória, elég találó leírása a pszichopátiának nem? ^^"


És ha a kérdésre is válaszoljak leginkább az 1., akivel meg lehet beszélni mindent, 2 nagyon machos de elég zavaró ha soha nem tudod mi gondol vagy mit akar a másik, nem?

2022. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kell végletekben gondolkodni. Még le is írtam


kevés: kevesebb mint az átlag


Tehát nem feltétlenül nulla vagy ahhoz közeli, mint pl a pszichopatának.

2022. ápr. 19. 12:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Az pedig valóban zavaró lehet, ha nem tudod mit gondol de például az tök jó, hogy ha fél is, legalább el tudja rejteni a félelmét, az elsővel ellentétben. De ez csak egy apró szempont.
2022. ápr. 19. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy a férfiak többsége! nagyon érzelmes.Az tetszik, hogy a haragot is ide soroltad, mert az is érzelem.A probléma annyi, hogy a legtöbb férfinál annyiban merül ki rendszeresen az érzelmek kimutatása, hogy hőbörögnek, haragosak, agresszívek, felemelik a hangjukat, kiabálnak.Érdekes módon ezek a férfiak nem tartják magukat érzelmesnek, holott nagyon is hogy azok.Az ilyen fajta viselkedés érzelemvezérelt.

Inkább az a ritka, ha egy férfi általánosságban higgadt marad a legtöbb helyzetben, vagy pozitívan mutatja ki az érzelmeit.

2022. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a harag miatt vagyok bajban leginkább. Ha az érzelemkimutatásba belefér, hogy hisztizik, csapkod, ha valami nem tetszik neki, és nem törekszik arra, hogy az agresszióját más emberekre nézve ártalmatlan tevékenységekbe csatornázza, az veszélyes. Az meg egyenesen empátiadeficitről tanúskodik, ha pl. egy konfliktushelyzetben is csak a saját sértettségére fókuszál és arra, hogy őrá milyen hatással van az adott szituáció, ahelyett, hogy a másik félre is tekintettel próbálna lenni, és azon dolgozna, hogy minél gyorsabban minél jobb megoldás szülessen a problémára. Volt már ilyen nagy gyerekkel dolgom, és nincs belőlük kevés.

Jobb híján a 2. opciót jelöltem, de megjegyezném, hogy nem szeretem, mikor egy férfi kényszeresen adja a kemény csávót, és annyit sem enged meg magának, hogy gyengének mutatkozzon előttem időnként. Ezzel a kapcsolat elmélyülését ássa alá. Így én sem tudok megnyílni neki. (Illetve nem árt, ha a szeretetét azért kimutatja, nekem az érintések különösen fontosak.)

2022. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!