Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiknek kövérebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek kövérebb az édesanyja, inkább a vékonyabb nőket preferálják párválasztáskor (és ugyanígy fordítva)? Van összefüggés szerintetek?

Figyelt kérdés

Azért vetődött fel bennem a gondolat, mert nekem pl. édesanyám vékony (sőt, egyáltalán nincs túlsúlyos a közeli rokonságomban), és a teltebb nőket kedvelem. Pajtinál pont fordítva van, és él-hal a manöken alkatú lányokért - továbbá, a baráti körömben szintén megfigyeltem ezt a tendenciát még pár helyen.


Nálatok hogy van ez? Hülyeség az egész, és teljesen véletlenszerű?



2021. dec. 22. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Én pont fordítva látom. Anyucit keresi minden pasi a feleségében. Én azt látom, hogy nagyon is hasonló nőket találnak meg, mint az anyjuk. De ez nem feltétlenül test kérdése, inkább személyiség.
2021. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám nagyon túlsúlyos volt. Sajnos ennek a szövődményei vitték el és tudatosan biztos, hogy nem anyámat keresem a leendő páromban. Alapvetően a normál alkatú, egészséges lányok / nők jönnek be. Ha jó az összhatás, akkor pár kg felesleg is belefér, de taszítanak a kifejezetten kövér nők.
2021. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy néhány embernél tudatalatt vannak ilyenek. Pl van ismerősöm akinek kövér az anyja, utálja a kövér nőket, össze sem jön olyannal akinek pl az anyja is kövér, mert akkor lehet hogy a későbbiekben a párja is az lesz genetika miatt. Be is vallja, hogy retteg attól hogy neki is egy kövér nővel kell majd együtt élnie mint az apjának. Igazából nem a kövérségen van a hangsúly, mert ugyanúgy helyettesíthető mondjuk alkoholizmussal, dohányzással, stb.
2021. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkél más...

Édesanyám vékony, nagyon jó alakú nő volt

Az összes barátnőm mind szintén vékony volt. Kecsesek, vékonyak, sportosak.

A jelenlegi párom akitől van egy 4 hónapos kisfiam viszont tőlem súlyosabb 98 kilós nő.

Soha nem volt ilyen nagy darab barátnőm, azt meg pláne nem gondoltam volna, hogy tőle lesz gyerekem.

De beleszerettem, szeretem, imádom. Nem cserélném egy vékony nőre sem!!!

A szerelem az érzelem nem alkati kérdés.

35/F

2021. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!