Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szerint szőrtelenítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint szőrtelenítenem kellene a hónaljamat, más férfi szőrteleníti?

Figyelt kérdés
Engem sose zavart és soha senki nem szólt még érte. A mostani párommal jó a kapcsolatunk minden téren de most hirtelen kitalálta, hogy neki jobban tetszenék ha leszedném a szőrt a hónaljamból. Ti megcsinálnátok ezt? Én nem nagyon akarom, 30 évig is jól elvoltam így és senkit se zavart soha meg amúgy igényes vagyok és amúgy se egy bozontos kutyát kell elképzelni, szóval nem értem a hirtelen jött elvárást se, ti belemennétek ebbe?
2022. ápr. 20. 19:52
1 2 3 4
 1/39 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
31%

Nem értem a mai világot. Így is annyi nő férfiasabb mint a legtöbb férfi, a maradékból miért kell 12 éves kislányt faragni?

Azon felül, hogy az a véleményem, egy férfi szőrös, ettől független, ne hogy már megszabja a külsőd! Bezzeg ha te megkérnéd, műttesse nagyobbra a cickókat, egy best-sellert írna belőle!

Ezt nőként mondom...

A nemi egyenjogúság kétoldalú!

2022. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
12%
Ne legyél papucs!
2022. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
Trimmelem
2022. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked jó így akkor jó így. Párom (ő a férfi) szedi, de ha te nem akarod nem kötelező.
2022. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a hónaljszőr kiábrádító, ha az a jó hosszú féle... Mondjuk a csupaszra borotválás nem elvárás a részemről, de a trimmelés szerintem alap.


Amúgy meg egy hónaljszőrtelenítést ne vegyünk már egy kalap alá egy műtéttel... Nem totálcsupaszítást kért, meg nem átszabatni az orrát, vagy nagyobbra műttetni a farkát. Semmi végleges, semmi fájdalmas nincs benne, a szőr visszanő.

2022. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

Én szőrtelenítem a hónaljam és nem azért, mert a feleségemet zavarja (bár neki is jobban tetszik így).


Nekem elég gusztustalan amikor megizzadok és a stift cseppkőbarlangosan rászárad a szőrre. Plusz mosakodni is jobb ha nincs, valahogy kultúráltabb és igényesebb anélkül.


Meg nekem gusztustalan amikor valakinek az izomtrikó alól kilóg a hónaljkutya, de nem vagyunk egyformák, nem ítélem el azt aki nem szedi, magamon utálom. :D

2022. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
83%
Remélem, a #2nek sincsenek elvárásai a nő felé.
2022. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%
A férjem jár úszni, edzeni, így ő leszedi. Már azelőtt is szedte, hogy mi megismerkedtünk volna, szóval nem én kértem. De ha neked jó így akkor nyilván a te dolgod, nem kell hogy ő szabja meg, hogyan nézz ki. De az érem másik oldala viszont az, hogy ha tetszeni szeretnél neki, és nyilván mindenki szeretne tetszeni a párjának, akkor egyszer leszedhetnéd. Még talán neked is kényelmesebb lenne, ki tudja.
2022. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg felvetném, hogy ő meg hagyja meg magán, mert nekem jobban tetszene szőrösen. Ha belemegy, akkor simán szőrteleníteném magamon.
2022. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%

Én szőrtelenítem. Nem a nők miatt. Kényelmesebb, higiénikusabb így. Amúgy se vagyok büdös, de így még jobb.


A párod nyilván azért kéri, mert higiénikusabbnak, esztétikusabbnak gondolja. Ez nem egy olyan dolog, amit ne tehetnél meg érte.


Hogy mi a férfias és mi a nem: a testépítők mind leszedik. A harcművészek 99%-a is. Még senki nem lett attól férfiatlan, hogy ápolt.


Szedd le.

2022. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!