Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Normális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Normális az ilyen? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A következő a problémám: mindig amikor elfogadnám a testemet, jön valami, ami elbizonytalanít és újra megutálom magamat. 29 éves nő vagyok, nem elhízott, de nem is vékony. Van egy pici pocakom, mert nem rég született meg a kislányom. A férjem, testzsír százaléka, egyenlő a 0-val. Hiába mondja, hogy imád úgy ahogy vagyok, imádja a husimat, a széles csípőmet, kerek fenekemet én mégis szarul érzem magamat. Tegnap azt mondta, hogy szerinte pufibb lettem, de persze ő így is imád. a férjem az a tipus, aki túl őszinte és nem érdekli, ha mást megsért vele. Azt gondolom néha, hogy jobbat érdemel nálam, hogy egy olyan vékony csaj illik hozzá, mint amilyen vékony Ő.. tudom, hogy a fejemben van a probléma, de nem tudom mit tegyek ezzel a helyzettel. Férjem előtt rengetegen oda voltak értem, most már senki sem "udvarol". Az alakom a képen talán látszik.


[link]


2022. ápr. 21. 13:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyit: nem arra vágyom, hogy udvaroljanak újra, csak akkor tisztában voltam vele, hogy jó vagyok, hisz kaptam visszajelzést mindenkitől akit érdekeltem..
2022. ápr. 21. 13:18
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Keress fel egy pszichologust, ez nem egeszseges.
2022. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Egotuningnak tűnik!
2022. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem látszik a képen az alakod.
2022. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Problémagenerálásnak is mondják!
2022. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon kellene gondolkodni, hogy a férjed szerinted mit érdemel! Neki te tetszel, ha most szültél nyilván nem vagy top formában, majd 0,5-1 év múlva visszarendeződnek a dolgok.

Nyilván azért nem kapsz visszajelzést másoktól, mert nem olyan suttyók, hogy egy férjes/terhes/éppen szoptató kismamát vegzáljanak.

Mondd meg a férjednek, hogy ne legyen ilyen fájóan őszinte, mert a hormonok miatt így is össze vagy zavarodva, ez pont nem hiányzik!

2022. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába mondja, hogy imád úgy ahogy vagyok, imádja a husimat, a széles csípőmet, kerek fenekemet "


Ő így udvarol. Fogadd tőle szeretettel, és örülj neki!

2022. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az amikor kapcsolatban él az ember és gyereke van

Nekem is rohadt sokan udvaroltak stb gyerek előtt

Aztán most van egy 8 hónapos kisfiam és semmi

De mikor is udvarolnának meg ugyan ki ? Mikor a boltba járok meg sétálni a gyerekemmel meg hétvégén is családi programok vannak.

Az én párom is full őszinte de nem is kell hogy ápolgassa a lelkem mert csak rosszabb lenne.

Finoman megmondta 3 hónapja hogy gombóc lettem amióta szültem 🤣🤣

Tudom hogy szeret így is és tetszem neki ,de nekem is jobb lenne ha újra a régi lehetnék.

Úgyhogy heti 3xor aerobikra járok este amíg ő vigyáz a gyerekünkre.

Erre nincs megoldás.

Neked kell fejben rendbe tenned a dolgokat és felfogni hogy anya vagy. Nem fognak neked úton útfélen udvarolni már

És a szülés után változik az ember teste amit a párod is lát, úgy ahogy az enyém is. De így is szeretnek minket és ez a lényeg.

Nem 40 kg felesleg van rajtad. Teljesen jól nézel ki.

Ha meg nem érzed jól magad a bőrödben akkor tegyél ellene.

2022. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a képből sok mindent nem lehet leszűrni, mert az alakod pont nem látszik. De egy pszichológus segíthet feldolgozni a szorongást. Lehet, hogy szülés utáni depresszió.
2022. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Minek akarsz udvarlót ha férjed, gyereked van?
2022. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!