Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Ez miattam lehetett, vagy veletlen lehetett? L 😆😆

Figyelt kérdés
Valakivel szemeztem egy ideig, aztan par perc mulva a kozelben volt ujra, es csinalt vmit, de indokolatlanul feszitette a bicepszet kozben.😬
2022. ĂĄpr. 22. 14:21
1 2
 1/18 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Ketszer irtam, hogy "lehetett". Bocs
2022. ĂĄpr. 22. 14:22
 2/18 anonim ***** vĂĄlasza:
96%
Biztos 😂😂😂
2022. ĂĄpr. 22. 14:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/18 anonim ***** vĂĄlasza:
96%
Ez mĂĄr szexualitĂĄs?
2022. ĂĄpr. 22. 14:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/18 anonim ***** vĂĄlasza:
96%
LĂĄtom ma nagyon felszaporodtak a "nĂ©zett mire gondolhatott" tĂ­pusĂș gondolatolvasĂł kĂ©rdĂ©sek 😂
2022. ĂĄpr. 22. 14:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/18 anonim ***** vĂĄlasza:
93%
Mår megvolt a mai råmnézettmitakart kérdés, de azért köszi a råadåst.
2022. ĂĄpr. 22. 14:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/18 anonim ***** vĂĄlasza:
25%

Exeim meg olyanokat csinĂĄltak hogy neki ĂĄlltak nyĂșjtĂłzkodni a csajnak meg deltaizomra feszitettek rĂĄ(asszem jol irtam)

A neten is fent van hogy amikor egy pasi be akar vågodni "nagyobbnak" akarja magåt feltuntetni (mint valami mellét vero gorilla)


A mostani pasim meg azt csinalja a csajoknak ha vki lesi Ƒt vagy bĂĄrmi, hogy gallĂ©rt hajt fel.


Tiszta szånalmas gyökerek a szememben.

2022. ĂĄpr. 22. 15:03
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/18 anonim ***** vĂĄlasza:
42%

Jav

Nem deltaizomnak hivjĂĄk

Arra az izmukra feszitenek ami oldalt van kb hĂłnaljvonalban. Nem tudom mi a neve annak az izomnak.

2022. ĂĄpr. 22. 15:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/18 anonim ***** vĂĄlasza:
26%

Biztosan be akart vĂĄgĂłdni nĂĄlad, kĂ©rdezƑ! đŸ’ȘđŸ»đŸ™‚

A csajok is csinĂĄlnak hasonlĂł dolgokat, Ƒk meg a vĂĄdlijukat szoktĂĄk feszĂ­tgetni, fƑleg ha szoknyĂĄban vagy rövidnadrĂĄgban vannak. 😅

2022. ĂĄpr. 22. 15:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/18 A kĂ©rdezƑ kommentje:
6 En is lattam mar hasonlokat, vicces igy kivulrolđŸ€Ł
2022. ĂĄpr. 22. 16:40
 10/18 anonim ***** vĂĄlasza:
39%
Én nem tehetek rĂłla ha behajlĂ­tom Ă©s nem van tĂ©rfogata.. Ez nem feszĂ­tĂ©s szerintem..
2022. ĂĄpr. 22. 17:36
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!