Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jel lehet ez kettőnk közt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jel lehet ez kettőnk közt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki nagyon tetszik. Mellettünk lévő faluban lakik de rendszeresen jár át ebbe a városba, naponta többször is. Munkával kapcsolatban. Ha megyek valahova , rendszeresen találkozunk,pont akkor jön erre ,vagy megy hazafelé

Vagy pont egyszerre megyünk boltba , valamelyik nap teljesen más irányba mentem mint a megszokott, és abban a pillanatban hogy elindultam pont arra jött ő is. Ez a véletlen műve lehet? Komolyan már arra gondoltam ez egy jel lehet.


2022. ápr. 24. 02:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek ilyen jelek.
2022. ápr. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez annak a jele, hogy bele vagy zúgva, és mindenhol kiszúrod. Ha munka miatt sokat mászkál, pl postás vagy csomagkihordó, akkor meg nem nehéz vele minden nap összefutni. Akkor lenne jel, ha Londonban és Zágrábban is pont vele futsz össze.

Kicsit túlgondolod.


Nem lenne egyszerűbb leszólítani?

2022. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bárhol vagyok megpillantom. Ha otthon kinezek random az ablakon..Lehet egyszerűbb lenne leszolitani... és csak sokat képzelek bele... 😒
2022. ápr. 24. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy követ téged.
2022. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy követ 😄
2022. máj. 4. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!