Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, őszintén, ezt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén, ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Egyszer flörtöltöltök, kedvesek vagytok, bókoltok egy nőnek, máskor meg ignoráljátok. Nem egy esetre gondolok, hanem ha rendszeresen ilyen ellentétesen viselkedtek.

Mire jó ez? Mi értelme van?


2022. ápr. 24. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nőzős kedve van máskor meg lesz.rja
2022. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled igazából, maximum a tested, ennyi.
2022. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
magában sem biztos.
2022. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam bókolni senkinek sem, de ismerem a szitut: én nyitni szoktam valaki felé, amikor meg közeledik egy idő után, lezárok. Hasonló a dolog.

Félek felfedni magam teljesen, nem akarok/tudnék elköteleződni egyvalaki mellett.

2022. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Amikor egy srác "flörtöl" a csajjal, akkor azt azért teszi, mert egyrészt bejön neki, másrészt várja a csaj reakcióját.

Ha ez a srác nem kap pozitív "visszacsatolást" a csajtól, ergo a csaj nem mutatja jelét annak, hogy benne lenne a dologban, akkor a srác miért "erőlködjön" tovább az adott csajnál?!

(Remélem azért a lényeg átment...) :,D

2022. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5: Sehol sem írtam, hogy nem kap pozitív visszajelzést.🤷
2022. ápr. 24. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Lehet, hogy adsz neki pozitív visszajelzést, csak itt az kérdés, hogy számára ez feltűnik-e egyáltalán?! :,D

2022. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. Na ja , lehet az a vissza jelzés hibás .
2022. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Mikor mennyire van tele...
2022. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9: Itt egyedül te vagy végtelenül ostoba.
2022. ápr. 24. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!