Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha egy nő tetovált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő tetovált, az már önmagában kizáró ok lehet nálatok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 21:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Felnőtt fejjel, bőven gimi után is lehet első tetoválást csináltatni amúgy. És nem mindenkinél az a döntő szempont, hogy különleges lesz-e vele. Ez csak hülye előítélet.
2022. ápr. 26. 05:26
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Mindegy minek nevezed, engem akkor is taszít és fel se állna a farkam egy tetkós lányra. Lehet ő a legédesebb legaranyosabb legvonzóbb bárki.
2022. ápr. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Na mondjuk azt azért megnézném, ahogy ott áll előtted egy 10/10-es nő meztelenül, meglátsz rajta egy-két tetoválást, és csupán ezért még csak fel sem áll. 😀
2022. ápr. 26. 06:31
 14/19 anonim ***** válasza:
20%
Azért elárulok egy titkot. Nem egy nő látványától szokott felállni, hanem attól, ahogy érzem rajta, hogy kíván és akkor az neki szól, ez a szeretetből vágy jele. A bárkinek a sok nő közül feláll, az meg hímösztönkanosság.
2022. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy ha szeretem, melegséget ad, szerelmet, blabla, akkor annyira nem izgat, csak nem tetszik aki ki van varrva tetőtől talpig. nagyon szexcentrikus ember vagyok, és kell látnom a sima bőrt. Ha elfedi egy csomó macskakaparás az elvesz az élvezeti értékéből.
2022. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem tetszik a tetkó, így az olyan nőknél alapból nem kezdeményeztem. Számomra sokkal vonzóbb az ápolt, tiszta bőr.
2022. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%

Nálam is pl. kizáró ok, én egy divatmajmolásnak látom, emellett proli szokás.


Önkifejezés, ez a bullshit, de vajon az önkifejezés miért jelenti azt, hogy te a testeden kitörölhetetlenül belekarcoltatsz valami baromságot, amit az esetek nagyrészéből egy katalógusból kell megrendelni? Én nem vagyok tetoválva, mégis ki tudom fejezni magamat más módokon.

2022. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem meg ez a prolizás a kedvencem, saját magát természetesen senki nem tartja annak, de akkor kinek áll a jogában meghatározni, hogy mitől lesz valaki "proli"? Mindig a beszélőnek? Mert akkor én azt mondom, hogy a proliság indikátora az előítéletesség, hoppá.

Az önkifejezés lényege meg per definitionem az, hogy mindenki olyan módon műveli, ahogyan neki tetszik. Aki tetkóval, az tetkóval, aki anélkül, az anélkül. És nem, nem az előre legyártott minták kiválasztása katalógusból az általános tendencia azoknak a körében, akik az önkifejezés egyik eszközét látják benne. Megkeresel egy művészt, kidolgoztok közösen egy koncepciót, ő megtervezi, esetleg az utolsó részletéig megrajzolja neked sajátkezűleg a mintát, amely folyamatnak te magad is tevékeny résztvevője lehetsz. Micsoda proliság, juj meg jaj.

2022. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%
Ez a prolizás annyira alpári szokás. Nem tudom láttál-e a telepi börtönlakókon kívül tetovált embereket... Elképesztő tetoválóművészek vannak. Mitől kevésbé értékes, hogy valaki a bőrt használja vászonnak, mint aki a papírt. És mitől kevésbé értékes aki ezen keresztül is önkifejez, mint aki pl a haját festi be? És az miért nem prolizzák le? Nem csak a kék kifakult rózsafüzér meg a sárkány létezik. Nekem egyébként jelenleg 4 van, ebből 1 van látható helyen, sajnálom de most fejezem be a 2.diplomámat a BME-n, egész életemben kitűnő tanuló voltam, 3 nyelven beszélek, budai kerületben élek, zenélek, utazgatok, versenyszerűen sportoltam évekig stb. Szerintem én meg megállapíthatom magamról, hogy nem vagyok proli,az meg végképp nevetséges, amikor az ember egész személyiségét, életét megkérdőjelezi valaki csak azért, mert tinta van a bőrében. Mindegyik tetoválásom a művész keze munkáját, saját stílusát viseli, ja és a párom már 6 éve imád és imádja a tetoválásaimat (van közös is), nagyon szexinek tartja. De eszembe nem jutna valakit minősíteni egy ilyen miatt, szerintem ez többet árul el rólad, mint arról, aki tetovált
2022. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!