Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt kérdezem tőle te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt kérdezem tőle te eltidod azt képzelni hogy 80 évesen is együtt vagyunk? Es erre azt feleli úgysem él addog szerinte. Az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ez nem valami kibúvó a válasz elől hogy igen vagy nem?

2022. ápr. 25. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem igazán akart válaszolni a kérdésedre, de ha te életed végéig vele akarsz lenni, ő pedig nem ebben gondolkodik, akkor érdemes ezt átbeszélnetek.
2022. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De engem csak a képzelet erdekelne hogy ilyen kapcsolatbol mint a miénk mit lehet elképzelni.

A kapcsolatunk minőségéről érdekelt volna a véleménye

2022. ápr. 25. 19:33
 3/16 A kérdező kommentje:
Vagy hogy ha rossz is a kapcsolat de vihető lenne e akár 80 évig is. Azaz a működőképessége.
2022. ápr. 25. 19:34
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Akkor kérdezz rá, hogy mit gondol a kapcsototokról, ne ilyen buta körkérdésseel próbálkozz.
2022. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De konkretan ez erdekel hogy szerinte 80 évig egyutt lennénk e.

Es kibujt a valasz alol.

2022. ápr. 25. 19:42
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
4-esnek igaza van, plusz nem az bizonyítja a kapcsolat minőségét, hogy kibírnátok-e egymás mellett 80 évig, az még önmagában nem jelent semmit. Tart amíg jó, nem kell feltétlen életetek végéig.
2022. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A kibújás a válasz alól azt vegyem nem-nek?
2022. ápr. 25. 19:44
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vedd annak.
2022. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Akkor még jó is hogy nem 2-3 évet kerdeztem gondolom vagy 4-5-öt.

Ha arra is ilyen választ kapnék szerintem rosszul is esne. Erre fel se vagyok készülve.

2022. ápr. 25. 19:52
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Tehát neked az se baj, ha már most nem jó a kapcsolat, csak az érdekel, hogy ne szakítsatok. És ezt akarod ráerőltetni a párodra.

A jó hír az, hogy a legtöbb pasi addig lusta szakítani, amíg nincs fixen másik, meg legalább heti egy közepes szex van. Te meg úgyse szakítasz, mert kapcsolatfüggő vagy. Így jó esély van rá, hogy ebben a langyos kakiban pazarlod el az egész életed. Ha neked ez jó...?

2022. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!