Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Nagyon sok pénzzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Nagyon sok pénzzel könyebb csajozni, barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írjatok ilyen szélsőséges válaszokat, hogy pl.


“Ha 120 kilós, kopaszodó, rohadó fogú 55 éves vagy, akkor nem”.


Hasonló kérdések alatt sok ilyen választ látok, de ennek nem sok értelme van…


Tehát tisztázzuk, minden téren átlagos, huszonéves pasi vagyok.


Ha mondjuk a harmincas éveim elejére nagyon gazdaggá válnék, akkor lehetne akármilyen barátnőm?


Most olyanoknál van reális esélyem, akik 1-2 szinttel alattam vannak, minden szempontból (külső, intellektus, társadalmi státusz, stb.), mivel hogy pasi vagyok.



2022. ápr. 28. 13:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
nyilván igen.
2022. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Annyira sajnálom azokat, akik ezen a gondolkozási szinten rekedtek meg.
2022. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Kedvesem, senki nincs alattad, legalábbis külsőleg biztos nem, maximum neked nem tetszik ennyi. Herótom van ettől a ronda/szép dologtól... Ilyen nincs.

Nyilván könnyebb, de az se mindegy hogy olyan nőt akarsz aki, csak a pénzed miatt van veled vagy aki mondjuk magadért.

Vagy pl hogy maga a személyiséged milyen, a kisugárzásod. Vagy ahogy írtad az sem mindegy hogy nézel ki.

2022. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#3.


Pedig ez tévedés… Én is ebben a tévedésben éltem sokáig.

Nekem is jobban tetszett az a világ, de a realitás nem ez.

2022. ápr. 28. 13:45
 5/28 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban érezném magam és kiegyensúlyozottabb is lennék, hogyha továbbra is azt gondolnám, hogy “nincs abszolút szépség”, “nem számít a genetika”, “a belső is ugyanolyan fontos”, “minden ilyesmi szubjektív”… És még azt is előadhatnám mellé, hogy érett gondolkodású vagyok.


Csak az a baj, hogy a valóság nem ez.

Egyszerűen kinyitom a szemem és azt látom amit nézek, és nem egy kényelmes álomban élem az életem.

2022. ápr. 28. 13:49
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem ez nem tévedés. Mégcsak nem is realitás, hanem szánalmas felfogás. Ne keverjük a fogalmakat.
2022. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Fémérzékeny nőt egyszerűbb így felszedni, igen. Viszont olyat, akinek nem ez a lényeg nem fogsz lenyűgözni vele, és sok olyan van...
2022. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Az a reális, hogy számomra szép. Vagy nekem nem tetszik, nekem nem szép. De az hogy szimplán nem szép, az nem valóság.

Lehet hogy mondjuk a szomszéd Pityunak meg ő egy 10/10es csaj.

Az ilyenek miatt hiszi sok lány magáról, hogy ronda, egyszerűen sokan még értékelni se tudják magukat, és ez sajnos nem is kifejezetten csak a lányokra igaz, hanem a pasikra is.

Na mindegy ez nem az én problémám.

Ha valaki annyira kényelmesen akár élni, hogy nem tesz azért, hogy elfogadja saját magát, hogy legyen egy normális személyisége/felfogása, akkor tegye azt. Lényeg hogy tőlem távol.

2022. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy megfelelő az egzisztenciád, csak rajtengedély! Önmagában keves
2022. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#8. Pedig aki külsőre nagyon távol esik a közízléstől, arra mondhatod hogy szép, nem azt fogja tapasztalni az életben hogy könnyű dolga van az ellenkező nemnél!


[link]


Egy ilyen nő soha nem fogja azt érezni, hogy szép, csak azért mert szomszéd Pityunak Ő esetleg az ideál… Mert lehet, hogy Ő az 1 a százezerből, vagy millióból akinek bejön.


Egyszerűen a világ nem így működik, hogy “mindenki szép a maga módján”.


Egy ilyen nőnek [link]


Viszont az az élménye, hogy mindennap körberajongják az emberek, kivételeznek vele, stb.

És még akár meg is élhet a szépségéből (akár erotika mentesen is).

2022. ápr. 28. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!