Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretett engem valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett engem valaha is őszintén?

Figyelt kérdés

A helyzet kicsit fura, de ez a tortenet:


Megismertem egy lanyt meg regebben. Eleinte baratsagnak indult majd szerelem lett belole. Nagyon sokat talalkoztunk szinte mar egyutt voltunk. Sajnos szuleim nyomasara nem tudtam elhatarozni magam egy kapcsolatra vele, igy nem lett belole semmi. Egyszer csak besokalt es tavolodora vette a szitut. 1-2 honapra ra ossze is jott egy sraccal.

Idokozben megint elokerult koztunk a tema, es akkor mar nyugodt szivvel mondtam ,hogy mindig is szerettem es kellett nekem.

Nagyon duhos volt ram, de ra 1-2 honapra szakitott is a parjaval.

Kesobb mikor elkezdtunk beszelgetni melyebb dolgokrol, azt mondta meg mindig szeret es mindig is engem szeretett, mast nem (meg az elozo parjat sem). Az elozovel csak bosszubol jott ossze mert nagyon duhos volt ram ami miatt nem lett koztunk semmi.


Szerintetek?



2022. márc. 11. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem szeretett, csak rajott hogy te milyen ertekes vagy.
2022. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Gyerekek! Addig üssétek a vasat míg meleg! MOST vágjatok bele, és adjatok a dolognak egy esélyt! :))) Te pedig szakadj le a szüleidről, és ne ők mondják meg a véleményedet!
2022. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ovis drámatagozat
2022. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

3: Van ebben minden, szülöktől való függés, durcis-egos duzzogós csavar a csaj részéről, komolyan mondom, délelőtti izauratévés lime content. :)


Jó kategória amúgy? Biztos felnőtt párkapcsolat? :D

2022. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Már bocs, de ez olyan tinik csapongásai. Szüleid miatt nem akartál azzal lenni, akit nagyon megszerettél, ő bosszúból jön össze mással, ekkor közlöd vele, hogy te mindig is szeretted, erre ő szakít a bosszúpárjával, és most rád haragszik... Nőjjetek már fel!
2022. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
100%

5-ös, minden szavad igaz, nekem is pont ez jutott eszembe.

Kérdező, lehet, hogy a csaj szeretett téged, de hogy te nem voltál (igazán) szerelmes, az biztos. Egy szerelmes embernek mondhat akárki akármit, nem fogja meghatni.

2022. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Jó meglátások az előbbiek.

Bizony, hogy a kérdést feltehetted volna így is:

"Szerettem-e ÉN valaha is őszintén Őt?"


És naná, tudom, hogy a váĺaszod erre: - Hát persze! -

Csak... hmmm... szóval a szüleim köz-beszóltak!


Nah... kérem erről van szó. Hogy a szüleidnek nem tetszik a dolog. És nem is feltétlen biztos, h. maga a lány, hanem a szituáció. Hogy MIÉRT pont MOST akarsz "papás-mamást" játszani egy fiatal lánnyal. Hisz még ott serceg a tojáshéj a hátatokon... - gondolják ők.


Vagy nem ez lenne a nagy büdös helyzet? Hogy neked ma még túl korainak tartják a "szerelem" dógát, s előbb talán le kéne tenned az aktuàlis vizsgáidat inkább!


Csak kérdem. 🙂


Aztán, ha ezt tisztáztuk, akkor folytathatjuk... és közeledhetünk a megoldás felé. Hogy mit is kéne tenned ahhoz, h. szüleid is elfogadjàk a jelenlegi helyzet komolyságát... miszerint TE mára már NEM érzed magad kis-gyermeknek... akinek anyuci és apuci mondja meg, mi a helyes és mi nem az.


Az ERŐ legyen veled!

2022. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoda m. ***** válasza:
56%

Kedves 3-as Válaszadó!


Ez igazán karakán VÉLEMÉNY volt a részedről, de...


A kérdező nem igazán véleményt várt, mely lehúzza, hanem olyas-valami választ várt (ha jól gondolom), ami előrébb viheti az ügyét, ami inkább emelheti.


Hiszen nekem nagyon úgy tűnik, hogy tanácstalansága a plafonon és megoldást szeretne...


Csak még nem tanult meg jól kérdezni.

Ugyanis néhány kiragadott epizód kapcsán NINCS olyan ember a világon, aki meg tudná válaszolni helyesen a kérdését.


De... a problémájára így is bepillantást nyerhettünk. Én legalábbis.

És azt NEM kicsúfolni kellene szerintem, hanem tippeket adni, hogy a megoldás felé elvezessük.


Az ERŐ legyen veletek!

2022. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!