Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most annak örülnöm kéne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most annak örülnöm kéne ha azt mondja nagyon fontos vagy nekem? És ez a legnagyobb vallomása amikor majdnem szakítunk?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk hullamvölgyes és eléggé szelsőségesen.

Eléggé elemezhetetlen is talán, bizalmi problémás oda vissza, annak ellenére hogy en benne bízom meg eddig legjobban az életemben mint férfiben, és mégis labilis az egész, mert állandóan a szakítás is felmerül opcióként, tehat mégsem bízhatok.

És amikor szerelmeket vall, győzköd, bizonyítani akar, ilyeneket vág hozzám hogy dehát mindig ő keres engem, fontos vagyok számára, allandóan jön hív.(ettől függetlenül 2 szalmaszálat nem tesz értem keresztbe semmit nem áldoz irigy, smucig is de ezeket nem vágom hozzá)

Azt, hogy fontos vagy nekem, úgy mondja mindig, mintha ezzel valami hatalmas súlyú kijelentést tenne. Nekem meg annyit jelent mint azok a mondatok hogy pl fontos a mosógép, egy hűtő egy lakásba, fontos kocsiba az olaj, fontos dolog fogat mosni, fintos a munkaerő a főnöknek, stb

Hogyan lehet ezt egyáltalán pozítivan venni egy PÁRKAPCSOLATBAN, hogy fontos vagy nekem?


Plusz itt olvastam hogy a pasiknál 3 kategoria van, a hasznos(akit szexre vesznek csak), a fontos (akivel járnak is), az értékes (meg az, aki kell, akár el is vennék feleségül)de ezt nem mondom neki.


És allandó mantrája meg ezzel győzköd, hogy fontos vagy nekem.



#fontos vagy
2022. ápr. 28. 14:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Pont most mondtam a macskáimnak, hogy fontosak nekem, de azért nem járnék velük. 😀

Ha ennyi bajod van vele, állandóan a szakítás szélén álltok, akkor minek is vagy vele?

2022. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. Neked kellene tudomásul venni, hogy egy szar kapcsolatban vagy, ha állandóan felmerül a szakítás.

Nem írtál részleteket, így tanácsot nem lehet igazán adni, de az alap, hogy ha nem érzed jól magad, akkor fel kell tenned magadnak a kérdést, hogy akkor miért vagy vele! A szerelem egy rossz válasz, önmagában nem tart össze 2 embert, ahhoz sokkal több kell.

2022. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Ugye? Egy macskának is lehet ezt mondani!

Ő meg állandoan úgy adja elő nekem mintha nekem "le kéne ettől mennem hídba".

Most átver? Vagy mit gondoljak?

A hullámvölgyeket ő maga okozza, ő az aki állandóan hol ilyen hol olyan. azt várom stabilizálodik e az egyik iranyba. Azaz vagy stabilan végre vége, vagy stabil lesz végre a kapcsolat maga.

Szóval egyelőre én várok hogy A vagy B lesz e ebből.

2022. ápr. 28. 14:50
 4/34 A kérdező kommentje:

2# ez a félif üres pohár esete.

Írtam hogy szélsősegesen hullámos. Máskor meg el akar venni feleségül.

Ennyi erővel ha azt nézem hogy félig tele a pohár akkor ez csodálatos kapcsolat ahol ez felmerül.


Azt várom hogy a bimmbamm megálljon valahol.

2022. ápr. 28. 14:52
 5/34 anonim ***** válasza:
97%

Fontos vagy neki a maga módján, de elköteleződni nem akar melletted végleg. Ehhez nem kell gyakori.

Csodát ne várj, az nem lesz. De szerintem ne is legyen. Itt az egyik legfontosabb elem máris hiányzik, a bizalom. De ha élvezed a macska-egér játékot, az már a te sarad.

Nagyon úgy néz ki, hogy itt neked kell kilépned, ha meguntad, mert ő ehhez gyáva és kényelmes. Értsd, fix punci vagy.

2022. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Pont hogy el akar köteleződni mellettem es azért retteg attol hogy megcsalom elhagyom

Ha felvállrol venne lesz.rná hogy lelépek e.

2022. ápr. 28. 14:56
 7/34 A kérdező kommentje:
Ezt szokta ia mondani hogy azért bolond sokszor(veszekszik arrogáns féltekeny)mert szerelmes belém. Különben NEM LENNE AZ olyannal aki mégcsak nem is érdekli csak egy lyuk.
2022. ápr. 28. 14:57
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
7-es Nem azért csinálja, mert szerelmes, hanem mert nem bízik saját magában, ez az ő problémája, nem a tiéd.
2022. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Magában bìzik. Egy exét sem csalta meg. Bennem nem megy neki. De nagyon akar. A nagyon akarás meg ezt váltja nála ki.


A túlzott akarás, generál benne egy tultott rettegést is az elvesztestől.

2022. ápr. 28. 15:07
 10/34 A kérdező kommentje:
Az pedig generálja a túlzott feltekenységet benne.
2022. ápr. 28. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!