Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem ,hogy letiltottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem ,hogy letiltottam?

Figyelt kérdés

Volt egy párom akinek a havernője nem igazán kedvelt engem.


Eleinte még normálisan tudunk kb beszélgetni viszont eléggé megromlott a kapcsolatom vele mert elkezdett utálni.. Nem tettem ellene semmi rosszat csak ő folyton bele avatkozott a kapcsolatunkba.. Folyamatosan rám írogatott ,hogyha összevesztem a párommal hogy én ilyen vagyok meg olyan..


A végén már azt csinálta, hogy röhögös smileyt tett a képemre.. Ezek miatt a dolgok miatt én tiltottam mivel úgy voltam vele, hogy nem kell nekem ilyen csajt a környezetembe elviselnem..


Leginkább a volt párom akarta mindig is, hogy barátkozzak vele én pedig próbáltam jópofát vágni hozzá amikor ez a csaj utált szerintem egész idő alatt nem voltam szimpi neki..


Gyerekes volt tőlem ,hogy ezek miatt tiltottam vagy jól tettem?


Mindig is úgy éreztem ,hogy a volt barátomnak ő fontosabb mint én ami akkoriban nagyon szarul esett..


2022. ápr. 28. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Gyerekes.
2022. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg jól tetted. Írogatott, zavaró volt számodra, így legalább nem kell nézegetned.
2022. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is jól tetted, szarjon sünt.
2022. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem volt gyerekes, hisz tett érte hogy letiltsd
2022. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Jól tetted. Az gyerekes, hogy röhögős reakciókat tesz egy képre, azért mert nem bír. Tipikus “Pick me” jobb nélküle. Miért kéne elviselni az ilyen toxikus embereket? Én is tiltottam volna.
2022. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!