Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudja, hogy tetszik nekem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja, hogy tetszik nekem, ha mostanság sokszor megnézi az alakom kissé feltűnően, amikor összenézünk? 19/L

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Napi rámnézettmitgondol kérdés
2022. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak meg fektetne téged
2022. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már megint egy kérdező, aki összekeveri a vonzó külsőt a lelki vonzalommal. Már többször leírtam hasonló női kérdésekre válaszolva, hogy egy férfi számára teljesen más kategória, hogy valaki külsőleg tetszik, mert csinos, és egész más, hogy vonzó, abban az értelemben, hogy kapcsolatra vágyik vele. Nekem férfiként a korombeli nők közül körülbelül minden negyedik csinos annyira, hogy szívesen legeltetem a szemem rajta, de ez nem azt jelenti, hogy minden negyedik nővel kapcsolatra is vágynék. Minden nőt óva intek attól, hogy egy külső tetszésből automatikusan bármiféle kapcsolati vágyra következtessen. Az ilyesmi álomkergetés, önáltatás. Ha egy férfi kapcsolatot akar, akkor azt nem fogja sokáig titokban tartani: legfeljebb egy hónapon belül elhívja a nőt randira. Ha ezt nem teszi meg, akkor nem akar kapcsolatot. Ilyen egyszerű. Úgyhogy kár fölöslegesen álmodozni.
2022. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És honnan tudod, hogy én nem csak szexet szeretnék tőle?😬
2022. ápr. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!