Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha sohasem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen engedek magam mellé, embereket és nehezen ismerkedek. Sajnos beszélgetőtársaim sincsenek se igy haverok. Tehát ez igy hogy társaságban ismerkedni kilőve. Társkeresők meg csak a pénzt szedik be. És igy telt el a huszonéves korom. Idén leszek 30 éves és még nem volt barátnőm.

És sajnos ha eddig nem volt már nem is nagyon lesz. Hiszen már mindenkinek van 16 éveseknek is ha csak 1 hónapig de van nekik.

Nekem meg igy telik a fiatal korom.

29/f


2022. ápr. 28. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia...

Én szívesen ismerkednék veled.:)

Hogyha gondolod írj nyugodtan..

23/N.

2022. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi lehet a gond?
2022. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
(véletlenül elküldtem) 2-es folytatása: Azon kívül, hogy nem engedsz magad mellé senkit. Ennek kellene utánajárni, hogy miért viselkedsz így. Ismerkedésben mi okoz nehézséget?
2022. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Nekem meg igy telik a fiatal korom."


Igen, ezt te választottad, mivel ezen:


"Nagyon nehezen engedek magam mellé, embereket és nehezen ismerkedek."


a jelek szerint nem kíséreltél meg változtatni.

2022. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1.es: Köszönöm, irjál rám ha gondolod. 3-as: Talán az hogy nehezen bizok meg emberekben. Mert nagyon jóindulatú és kedves lelkű, segitőkész és sokan kihasználtak a mai világban. És inkább ezáltal egyedül vagyok mert már félek attól hogy lehet hogy megint kihasználnak vagy akármi. Meg nehezen megnyiló, és szorongó is vagyok, de szeretni én is tudok.
2022. ápr. 28. 22:38
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Nézz ki jól, akkor menni fog. Ha ez nem kivitelezhető, akkor:


1. állj le ronda nőkkel

2. ha ez derogál, akkor engedd el az egészet

2022. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"de szeretni én is tudok."


És ez miben nyilvánul meg?

2022. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nagyon jóindulatú és kedves lelkű, segitőkész és sokan kihasználtak a mai világban."


Nem, ez nem azért van, mert te olyan jóságos és segítőkész vagy, hanem azért, mert nulla emberismereted volt / van, és ez valószínűleg kilométerekre ordított / ordít rólad.

2022. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es: Onnan hogy azért már ismerkedtem lányokkal. De kihasználtak. Pont a jóindulatúságomat meg ilyeneket használják ki.
2022. ápr. 28. 22:42
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: ööö... #7-es vagyok, és nem az én kérdésemre válaszoltál. Nem azt kérdeztem, hogy honnan tudod, hogy tudsz-e szeretni, hanem az, hogy ez a szeretés miben nyilvánul meg. Tudsz szöveget értelmezni?
2022. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!