Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy tetszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszek a csajnak?

Figyelt kérdés

4 hete van egy új munkahelyem ahol dolgozok. Folyamatosan jönnek az új emberek mint ahogy most is volt. Volt egy kisebb csoport is amibe semmi különös nem lenne csakhogy egy lánnyal egymást néztük ahogy elment előttem. Mindenki más előre nézett és a terület vezetőt hallgatta mit mondott addig mi egymást néztük.

Másnap már jött is oda dolgozni a csaj. De elég sokszor rám nézett és szemeztünk is de még nem beszélgettem vele.

Kiderítttem hogy van barátja a csajnak és 18 éves (mondjuk ez látszik is rajta hogy nagyon fiatal).

Szerintetek tetszek neki?

Pl. akkor is össze akad a tekintetünk ha 10-20 méterre vagyunk egymástól.

Mindjárt 24 éves leszek de még nem volt barátnőm sőt még nagyon nem is nagyon sokat beszélgettem nőkkel (olyan helyeken dolgoztam ahol egyáltalán nem volt vagy aki volt is idős volt). Bulizni és úgy sehova nem járok itthon ülős típus vagyok.

Jelenleg barátnőt keresek de elég nehéz a sok munka mellett. Esetleg próbáljam meg megismerni a csajt?

Szerintetek mit tegyek?

Itt lakik tőlem nem messze 2 várossal arrébb (20 km-re) reggelente egy céges busszal járunk be dolgozni mondjuk ő mindig a barátnője mellett ül.

Korban elég fiatalnak tartom hozzám meg van is barátja de olyan szép...

Normális válaszokat várok!!!



2022. ápr. 30. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, aztán majd lesz valami. Legfeljebb nyersz egy kis tapasztalatot a lányokkal való csevegésben.
2022. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teccessz
2022. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

"Esetleg próbáljam meg megismerni a csajt?"

Próbáld meg, nincs mit veszteni rajta, bár mondjuk tudod, hogy már párkapcsolatban van, és ha ennyit rágódsz rajta mindenféle interakció nélkül is, nem túl sok esélyed van.

2022. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha vágysz rá, akkor ismerd meg!:)
2022. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!