Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utal, ha egy férfi így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, ha egy férfi így viselkedik?

Figyelt kérdés
Sokszor néz a szemembe olyan furcsán, elsőre azt gondoltam, hogy talán mérges, de tágak a pupillái. Újabban sokszor kedvesen is néz és mosolyog, általában az arcomat figyeli inkább. Többször a közelembe jön, de ha hirtelen én megyek oda, vagy váratlanul hozzászólok elvörösödik és akkor is mosolyog. Néha viszont kerül, ha sokan ott vannak a közelben, általában figyeli, mikor vagyok egyedül és úgy jön oda (munkahely). Régen (5 hónappal ezelőtt) még nem foglalkozott velem, de mostanában segít, kinyitja előttem az ajtót (régen nem), zavarja, ha más férfi segít nekem, akkor odajön és kiveszi a dolgokat a kezéből, illetve kicsit hozzám ér, ha a másik látja. Nem vagyunk tinik, de én nagyon béna vagyok ezeknek a dolgoknak az értelmezésében, hiába vagyok felnőtt és nagyon félénk is vagyok. Szerintetek tetszem neki? Ez csak szexuális vágy lehet, vagy több is? Ha beszélgetünk, szokott nevetni a vicceimen amikor sikerül beszélnünk, mert én nagyon sokszor zavarban vagyok, talán ő is. Mit gondoltok?

#férfi #tetszik #Félénk nő
2022. máj. 1. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
teccel
2022. máj. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Valamelyikőtöknek lépnie kellene, hogy meghívja kávézni legalább a másikat.
2022. máj. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te vagy a pultos nő , ő meg egy alkesz vendég. Grat !
2022. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 +1 top komment
2022. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!