Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mit gondolnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mit gondolnak egy 18-19éves lányról akinek sosem volt még barátja, és nem is csókolozott még, szóval tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 20:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én is dettó ilyen vagyok csak fiúba, még a kor is meg egyezik :-D
2010. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mé a lányok mit szólnak egy ugyanilyen fiúhoz?"


Azt, hogy fantasztikus. :) Legalábbis nekem, aki 21 éves koráig szűz maradt lányként. Megismertem életem párját, aki szintén szűz volt. Csodálatos, hogy mindent egymástól tanulunk meg, egyszerűen rossz érzés lett volna olyannal kezdeni, aki gyakorlottabb. Így tanuljuk egymást és külön erősíti a kapcsolatunkat, hogy nem volt előttünk a másiknak senki az életében. (kis járogatások igen, meg pár csók, de igazán egymással tapasztaltunk ki mindent)

2010. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

Ez gáz!

Ez gáz!

Ez nagyon gáz!

Jól van na csak poénkodtam!

Te vagy az első akiről tudom hogy 17 alatt nem kefélt!

2010. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez egy tiszteletre méltó dolog! Te vagy az a lány?
2010. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 23/f vagyok és most van az első :) A lány 19 és neki is én vagyok az első ;) Sztem nincs annál jobb amikor 2 szűz találkozik ;)
2010. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy semmi gond, én örülnék Neki :)
2010. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy végre egy lány aki nincs elr*bancosodrva. Persze attól még, hogy valaki 18-19 éves korában már nem szűz nem az jön le, hogy akkor r*banc, de érted... :)

Szóval én nagyon örülnék.


20F - csakugyan szűz

2011. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
24%
Úristen, Te ilyen vagy? Csak azért, mert én 18 vagyok(nemsokára 19) én sem csókolóztam még és nem volt barátom. Nagyon átérzem, a helyzeted. Engem már jó ideje kerget a sírógörcs a nap minden percében és nagyon rosszul vagyok. Ha gondolod dumálhatnánk.
2011. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
szia,jó benne vagyok
2011. ápr. 24. 15:57
 20/23 anonim ***** válasza:

Biztos semmi rosszat, vagyis remélem, mert én mindjárt 21 leszek, és még sosem volt pasim, nem csókolóztam, és szűz vagyok. Lehetett volna barátom, de nekem ők nem kellettek, lehet válogatok, de mindig tetszett/tetszik valaki más.

20/L

2011. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!