Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire valós hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire valós hogy a mai dráguló gazdasági helyzetben lányok/nők keresnek maguknak egy diszkrét támogatót?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 06:35
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Mi az az összeg?

Hol találtál még?

2022. máj. 4. 20:08
 22/29 anonim ***** válasza:
53%
Baba, erre vannak oldalak. Ennyire nem megy a google?
2022. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ötventől felfelé per alkalom.

Megtalálni nem nehéz őket, csak az a nehéz, hogy olyat találj, akivel hosszútávon tud működni, mert már a 20 éves lányok is olyan kib.szott szemtelenek, meg olyan szinten akarnak hülyének nézni, hogy az ember kedve hamar elmegy tőlük, és inkább elzavarod.

2022. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nagyon sok aki el van ájulva magától és semmit sem akar nyújtani de sokat akarnak keresni:-)
2022. máj. 4. 20:41
 25/29 anonim ***** válasza:
24# Sokat is keresnek, csak nem rajtad. Válogatnak és meg is tehetik.
2022. máj. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
24%

Egyáltalán nem válogathatnak! Ne keverjük össze őket a lakásos prostikkal akik a rosszlányokon hirdetnek. Ők tényleg sokat keresnek, mert nem egy embertől jön a pénz, és megtehetik, hogy aki nem tetszik nekik, azt egyszerűen nem fogadják.


De a kérdésben szereplő "diszkrét támogatót" egyáltalán nem egyszerű találni. Nem sok férfi van Magyarországon aki ki tud fizetni egy nőre több százezer forintot havonta, és nekik is csak egy kis százaléka az, aki hajlandó is kifizetni!


Nekem akik voltak ilyen lányok szinte kivétel nélkül full csórók voltak. Egyszerű ruhák, hárman-négyen egy albérletben, stb..


Meg ami a legnagyobb hátrányuk a hivatásosokkal szemben, hogy látszik rajtuk, hogy amatőrök, és fogalmuk sincs róla, hogy mivel jár ez.

Például nem teljesítik azt az időtartamot amiben az elején megegyeztünk, vagy fel vannak háborodva ha én mondom meg, hogy milyen póz legyen a következő.

Ha meg egy kicsit is jóindulatú vagy velük, és nem egy rongynak kezeled őket, kapásból elkezdenek madárnak nézni. Aztán persze nem értik mikor elzavarom őket a fenébe.


Szóval ahogy írtam is, sok van belőlük, de kevés a minőségi!

2022. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26# Ja, hát aki szutykokhoz jár..

Van aki nem válogat igazad van, de annak az igényszintje is alacsony mert ő is alacsony szinten mozog.

Igényes nő igényes pasit fogad, igényes pasi igényes nőt hajlandó megfizetni.

Ennyi.

25#

2022. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
24%

27-es!


Teljesen fölösleges "szutykozni", én nem erről beszéltem, hanem arról, hogy mi a különbség egy "profi" örömlány és egy pénzéhes egyetemista között akinek fogalma nincs a "szakmáról".


Sehol nem írtam igénytelenségről, nem tudom miért hoztad ide. Alapból úgy kezdődik az egész, hogy találkoztok és megnézitek egymást, megbeszélitek, mik az elvárások a másikkal szemben. Tehát nyilván való, hogy akik között létrejön egy ilyen kapcsolat azok elfogadták egymást.


Okoskodásnak nagyon jó amiket írsz, de az tisztán látszik, hogy közöd nincs a témához! Nincs ezzel baj, de nem kötelező ám mindenhez hozzászólni!

2022. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy sok nő kiverne de olyan árat kér mint egy profinal 1 óra. Ráadásul még intézd a helyet is.

Egyik másik tényleg egy vicc.

2022. máj. 5. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!