Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elpazaroltam a tinikorom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elpazaroltam a tinikorom, hogy lépjek tovább? 20F

Figyelt kérdés

Kicsit depressziósnak érzem magam, amikor tudom, hogy elpazaroltam a

tiniéveim.

Soha nem tapasztaltam meg azt, amit

mások igen.

Soha nem mentem ki a

barátokkal, nem bandáztam. Soha nem volt első csókom. Soha nem mentem buliba. Szó szerint csak otthon maradtam

minden nap és a játék előtt ültem. Aggódom, hogy így lesz az életem örökké.

Most vagyok elsőéves egyetemista, és a dolgok még mindig ugyanúgy állnak.

Soha nem hívtam el egy lányt egy randira, hogy utána felvehessen a házánál. Hogy megszerezzem a jogosítványomat, hogy megismerjem a vezetésnek a szabadságát.

Soha nem dohányoztam,

rúgtam be. Még mindig nem tudok vezetni. És tudom, nem

reális azt gondolnom, hogy mindent vagy a legtöbbet megtettem volna

ezekből a dolgokból, de meg se próbáltam, nem is kaptam

egy esélyt. Nincsenek igazi eredményeim, semmi amire büszke lehetnék, kínos emlékek amiket próbálnék elfelejteni..

A fentiek közül soha nem csináltam semmit. Semmi sem bizonyítja, hogy még éltem. És

miközben próbálok javítani a dolgokon, és elkezdek valamit csinálni

amit akarok, mindez visszatart. Lemaradtam

szerintem a legszebb dolgokról

az életben. Nem lehettem tinédzser, most már későnek érzem magam, és nem vagyok benne biztos, hogy túl tudok lépni ezen, hogy

"működőképes" felnőtté válhassak.


2022. máj. 4. 03:56
 1/5 anonim válasza:
100%

Csak rajtad múlik, most kezdődnek csak igazán a legjobb éveid, szedd össze magadat.

Ha ezt mindent így felismerted és felvállalod, akkor már csak rajtad áll, vagy bukik, hogy teszel-e ellene.

Keress fel régi barátokat, ebédeljetek egyet, esetleg szerezz hobbit, járj edzeni.

Egyetemről hívj embereket ugyan így ebédelni vagy bármi, próbálj minél több embert megismerni.

Ugyan ez voltam/vagyok de én most változtattam nem rég.

Jó érzés, hogy tudok beszélgetni ha szeretnék, vannak barátaim és ha bulizni megyek sincs olyan, hogy nem találok ismerőst. Ezt az utat kell neked is megtalálnod a változáshoz, ami kezdetben nagyon nehéz, de amint elindultál lavina szerűen egyszerűsödik le.

Sok sikert kívánok

2022. máj. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken még tudsz változtatni. Nyugalom, semmi gond, még előtted az élet.
2022. máj. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem maradtál le semmiről, amiket írtál egy jó része rossz is, így nem is baj hogy nem csináltad. A többi is totál fölösleges, vezetni minek, főleg városban, egy nem tartós tiniszerelem meg minek, a barátság tartósabb. A dohányzás, alkohol rossz.
2022. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Változtass!!!!

Beszélni róla egy dolog.

Rendes a többiektől, hogy vigasztalnak, de neked kell tenned azért hogy jobb legyen az életed!

Sok sikert hozzá!

2022. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy érzem hogy elpazaroltam és idősebb vagyok sokkal :D
2022. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!