Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve elhagyott a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve elhagyott a vőlegényem, idén lenne az esküvő, minek kérdezi mindenki hogy mikor megyek férjhez ha szingli vagyok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki se fejted, hogy mennyit tudnak, csak bedobsz ide egy mondatot. Honnan tudnák az emberek? Az ilyen kérdések is csak azért vannak, hogy legyenek.
2022. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tudják hogy szakítottunk,de ha családi esemény van, esküvő, ilyesmi akkor szóba jön hogy mikor megyek férjhez, testvérem most fog házasodni, ilyenkor is szívesen megkérdeznek hogy én mikor tervezem, de mivel szingli vagyok értelmetlennek látom a kérdést.
2022. máj. 4. 12:16
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez tipikusan az, amivel az emberek nagy részét cseszegetik. Akkor is, ha alig jött ki a kamaszkorból vagy nem is volt előtte senkije. Nem kell vele foglalkozni, őket sem érdekli valójában, csak addig is jár a szájuk.
2022. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12-es Ilyen, amikor suttyó rokonai vannak az embernek. Ha 10 éve szingli lennél, akkor is megkérdeznék, ne foglalkozz vele.
2022. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

7: Jaja! A toxikus incel vs toxikus helyes pasi között valóban nehéz lenne egy nőnek a választás! :DDD


(Amúgy én egyiket sem választanám ha nő lennék...)

2022. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nalam ugyanez fordítva. "Mikor nosulsz már?" Le szoktam szerelni annyival hogy, meg nem ment el az eszem.


33/F

2022. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MolotovPunk ***** válasza:
Mert egyeseknél ez "társadalmi elvárás" lenne, csak manapság sok ember másképpen él. Nem kell vele foglalkozni, rengeteg szingli van a világon. Mindenki úgy él, ahogy akar.
2022. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!