Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek, ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek, ha megtetszik pl az utcán egy fiú, ti nem csináltok semmit?

Figyelt kérdés

Lányok! Nektek, ha megtetszik pl az utcán egy fiú, ti nem csináltok semmit?

Tegük fel, hogy álltok egy buszmegálóban, és megtetszik egy fiú.Nem mertek lépni, vagy elvárjátok ezt a pasitól?

Csak azért kérdezem, mert előfordul, hogy néha egy-egy lány tekintete megakad rajtam, aztán elkapja a tekintetét, de néhány másodperc múlva megint rám néz, és ugyanez megtörténik...Nem igazán tudom, hogy ez mi akar leni.Szerintetek?

kort is.


2010. szept. 16. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem mer vagy nem akar lépni. a pasi dolga a kezdeményezés.

L/18

2010. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnt föl, hogy eddig mennyi oltást kaptunk a csajoktól itt amikor a kezdeményezésre bíztattuk őket?!
2010. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam így flörtölgetni ha valaki megtetszik de ez csak futó dolog, ilyen utcai látásból nincs semmi, másnap már azt se tudom ki volt az előző napi.
2010. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy dolog hogy (egyesek álomvilágában) a pasik dolga a kezdeményezés, de ha x pasi bejön egy csajnak, az nem lesz feltétlenül kölcsönös. Innentől a csaj hiába várja el hogy kezdeményezzen felé, ha akar valamit, neki kell meggyőznie a pasit...

Ez persze fordítva is igaz, a dolog kétirányú voltára kívántam rávilágítani.

2010. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is sokszor szoktam így pillantgatni, de tuti nem szólítanék le pasit. Lépni nem merek, meg amúgysem vagyok az a kezdeményezős típus.
2010. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a mosolyra visszamosolyogna, odamennék hozzá. Az az igazság, hogy tényleg az a probléma, hogy a férfiak elbátorodtalanodtak a mostani világban. Muszáj nekünk átvenni ezt a szerepet. Ha meg nem jön össze, nem valószínű, hogy újra látod, úgyhogy... Igaz, én biciklizek, de nem csak buszmegállóban lehet ilyen szitu:)

24N

2010. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a biciklizés jóÓó, lehet akár úgy is ismerkedni. Tudjátok, én azt nem szeretem, amikor egy lány a földet nézi, mikor elmegy mellettem. A cipője orrát kb. Szerintem eléggé visszataszító látvány. Az ilyen lányoknak vagy nincs önbizalmuk, vagy szégyenlősek és nem bírnak felnézni, vagy rápillantani a másikra 10m-ről? Amugy aki rámpillant és lesz szemkontaktus, annak az arca eléggé bele szokott 'égni' az agyamba, jó pár hónapig nem felejtem el a tekintetét. Nagyon ritka az ilyen, inkább csak a germánoknál gyakrabb. 24/F
2010. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindig a földet nézem, de nem tehetek róla...És igen, nincs önbizalmam + szégyenlős vagyok. Mondjuk ha olyan napom van, hogy csinosnak érzem magam, akkor néha-néha direkt figyelem megnéznek-e a pasik. És igen, olyankor azt veszem észre, hogy ha elmegyek mellettük akkor bámulnak :D
2010. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nő igen is tudtára adhatja a férfinak, hogy tetszik neki és nem csak most. Ez régen is így ment: egy nő leejtette a zsebkendőjét a férfi felvette és bumm, már el is kezdődött valami anélkül, hogy a nő felrúgta volna annak az illúzióját, hogy a férfi kezdeményez :)


27/F

2010. szept. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"a biciklizés jóÓó, lehet akár úgy is ismerkedni."

Sajnos csak idióta autósokkal "ismerkedek" naponta, mert ők is inkább a cipőjük orrát nézik, nem a stop táblájukat:(..

2010. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!