Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Ha nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Ha nektek megtetszik egy csaj, mennyi ideig tetszik, ha mondjum nem sikerul par honap alatt felszedni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

semennyi ideig.


21F

2011. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szeretek udvarolni és azt is szeretem ha a lány nem adja könnyen magát, de az nem jó ha már nagyon meg kell harcolni a férfianak/fiúnak.
2011. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nyilván függ MINDKÉT féltől.

Én pl ha találok egy csajt, és tetszik de nem viszonozza az érdeklődést, akkor lépek hármat és jé egy még helyesebb csajt találok... Szóval nálam nem tart sokáig.


Túl sok jó csaj van ahhoz heteket öljek bármelyikbe is...


De itt én azt a pártot képviselem persze aki nem hőszszerelmes/kitartok veled az életem végéig dumát nyomja, hanem én az a fajta vagyok aki jól érzi magát ha lány is jól érzi magát vele és kész...

2011. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik egy csaj, az nem múlik el, maximum nem próbálkozom tovább nála, de attól még tetszeni fog. Kivéve, ha erősen megváltozik :D
2011. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja nem akkor ennyi, keresek másik csajt.

21f

2011. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tetszeni tetszik, de aki egyszer nemet mondott azzal többet nem kezdek. a saját káromon sikerült megtanulnom, hogy ha nem, akkor NEM!
2011. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felszedni a padlószónyeget szokták!

Ugyanúgy tetszik továbbra is, csak nem nyomulok rá.

Ennyi!

2012. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!