Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Felvennétek vele a kapcsolatot? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Nem a világ legkomolyabb kérdése, nem is egetrengető dolog, csak érdekel mások mit tennének és nem tudom kiverni a dolgot a fejemből (noha tudom, hogy valószínűleg pár hét és elmúlna).


Ebben a félevben kezdtem a mesterképzést és több olyan órám is volt, ahol több külföldi (is) volt, számos országból.

Volt egy srác aki szinte az eleje óta tetszett, de valahogy sosem úgy alakult, hogy komolyan tudjunk beszélgetni, pláne kettesben, alapvetően más társaságokba kerültünk. Nem tulajdonítottam ennek különösebb figyelmet, sok dolog történt velem, nem ez volt a prioritás.


Ma azonban úgy alakult, hogy (mivel vége a félévnek) mindenki több dolgot megosztott magáról az órán, kicsit ilyen csoportos beszélgetés alakult ki.

Gyakorlatilag mindennel amit mondott nagyon tudok azonosulni, nagyon sok hasonlóság van köztünk, teljesen más oldalát mutatta meg mint eddig és azóta egyfolytában ő jár a fejemben. Pontosabban az, hogy mennyire megismerném jobban ezt az embert. Lehet csalódás lenne, de lehet nem.

Viszont jön a vizsgaidőszak és mivel ő erasmusos így valószínűleg hazautazik nemsokára.


Szóval nem igen fogunk már találkozni, max vizsgán, utána gondolom megy haza. Szóval igazából nincs sok értelme.


Közben meg mégis ott motoszkál a fejemben, hogy nagyon szívesen megismerném közelebbről.


Hülyeség lenne így hogy alig beszéltünk eddig felvenni vele a kapcsolatot valahogy? Vagy nem érdemes?


2022. máj. 4. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgyis hazautazik, mit akarsz tőle? Távkapcsot?
2022. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De érdemes! Miért ne lenne az? Kezd azzal pl xy innen ismered ha elfelejtette volna, azóta mi lett vele.. hogy van(?)
2022. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tervez az országban maradni, te pedig nem készülsz ki tartósan az országába, akkor a saját életedet nehezítenéd meg azzal, ha ebbe belebonyolódsz.
2022. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
# voltam, figyelj beszélgessetek, majd kiderül🤷🏻‍♀️
2022. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tervezek vele kapcsolatot, eleve nem szokásom ennyire előre tervezni, semmi garancia hogy én is bejövök neki, hiszen nem is volt köztünk annyi kontakt. Inkább én figyeltem fel arra (leginkább ma) hogy mennyi közös van bennünk.


De egyrészt kicsit félek/félnék mert nem vagyok olyan lány aki csak úgy felszedi a srácokat, másrészt magamnak se akarok ártani azza hogy belebonyolódom valamibe aminek nem biztos hogy lenne jövője. Bár a hosszabb távú terveink elég hasonlóak (az alapjan amit mondott) de az évek kérdése.

2022. máj. 4. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!