Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti felvennétek egy lánnyal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvennétek egy lánnyal a kapcsolatot, akiről két éve nem hallottatok de valahol el lett vágva az egész kapcsolat? (Lent fogtok megtudni bővebbet)

Figyelt kérdés
Körülbelül két éve ismerkedtem egy lánnyal interneten keresztül. Találkoztunk is, ami nehezen ment. Alig beszéltünk ugyan, de valami mégis ott lebegett a levegőben, ami inkább vágy volt. Nagyon éreztem jó lenne vele bocsánat a kifejezésért, de úgy is együtt. Utána elkezdődött hosszas levélváltásunk, amiből megtudtam, hogy neki még soha nem volt úgy kapcsolata és nagyon elégedetlen a külsejével. Mivel nekem sem volt, ezért abban egyeztünk meg segíthetnénk egymáson. Hosszasan leveleztünk, nehezen nyitott felém. Aztán egy évre az első találkozónk után megbeszéltük ugyan, hogy átmegyek hozzájuk, de közbejött, hogy valami történt az apja kocsijával és így tolódott a találkozó. Nem is keresett, én sem mertem. Így utána nekem lett kapcsolatom, aminek sajnos már vége. Két csodálatos, gyönyörűséges évet töltöttünk együtt. Nem bántam meg, mivel nem vezetett tovább közös utunk. Ilyenkor kell pontot tenni a végére. Viszont mostanában újra eszembe jutott a lány, de azt gondolom, ha írnék neki bunkóság lenne vagy tolakodásnak venné. Rájöttem, hogy szép dolgok rejlenek benne. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Hagyjam a csodába?
2014. júl. 11. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tettem hozzá, hogy lányok vagy érettebb hölgyek válaszát is várom akár, hiszen női agyuk van, ennélfogva jobb rálátásuk.
2014. júl. 11. 20:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Mik a terveid vele? Szerintem egy próbát megér felkeresni, hogy azóta hogy van és mi lett vele :)
2014. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Szerintem abból, hogy megpróbálod, nem lehet baj, aztán majd meglátod, hogyan viszonyul hozzád :)
2014. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet azt hinné, hogy csak a szüzességét akarom elvenni. Ettől félek. Bár hozzáteszem anno csak arra kellettem volna neki. Abban egyeztünk meg amíg nem találunk valakit addig megismerjük egymás testét, magát a testiséget. Ez így nagyon undorító és megvetendő?

Hogy most mik a terveim vele? Ezt nem tudom. Egyszerűen tegnap X.Y oldalon megláttam valahogy a képét és annyira aranyos volt. Ez egy pillanatnyi benyomás. Azaz nem tisztázódott le bennem, mit is akarok. Azt tudom, hogy írni mindenképpen szeretnék csak félek milyen hatást vált ki.

2014. júl. 11. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem undorító, ha voltatok olyan viszonyban. Mindenképp próbáld meg, és ne azon aggódj, hogy mi lesz. Ha nem írsz neki, nem lehet semmi, sem most, sem később. Ha meg írsz akkor ki tudja? :) Sok sikert!
2014. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!