Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenbe járok a Klinikára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem fia kérdése:

Debrecenbe járok a Klinikára egy betegség kapcsán. A kezelőorvosom egy magas beosztású (docens) vezető asszony. Pl. Nem ő rendel, de azért leugrik hozzám hogy megvizsgáljon ő is Aztán elintéz nekem dolgokat Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

hogy helybe megcsinlják nekem a CT-t MR- stb mert hát ugye területileg nem ott kéne Állkapocs betegségem van, a vizsgálat végén mindig tesz egy nőies simogatást a nyakamra..Nemigazan tudom hova tenni az egészet

Pénzzel nem tömöm, hogy amiatt...

Teljesen közvetlen velem míg én ugy vettem észre más betegekkel nem ennyire sőt...

Szerintetek m



2022. máj. 5. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátom, te csak kifogtál végre egy normális orvost! :D
2022. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen

De másokkal nem igx viselkedik...

Nemtudom hova tenni

Sokat gondolkodok ezen

2022. máj. 5. 22:37
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Fizetős szolgáltatás. Nem?

Magánklinika?

2022. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Klinika

Nem Fizetős

Ti se értitek mi lehet az oka ennek a nagyfokú kedvességnek?

Egy tanszékvezető részéről egy magamfalyta kis ember felé

2022. máj. 5. 23:02
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt jelenti amire gondolsz.Ő a kezelőorvosod,azért segít.
2022. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De akkor másokkal miért nem olyan mint velem?

Pl egy faszi kapott beutaló nyaki uh-ra de a lakóhelyen

En meg pl ha kapok egy fej ct beutalót, ott helybe a klinikán elvégzik

Érdekes

2022. máj. 5. 23:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyald túl. Lehet, hogy annak a másik betegnek nem olyan baja van, mint neked. Velem is kedves volt nagyon az orvosom, pedig ő is nő, én is nő vagyok. És tudom, hogy férjnél van, akkor most leszbi, vagy mi?
2022. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy az. Sose tudni

En ezen nagyon sokat kattogok

Allakpocs csontvelőgxullafasom van

Elég ritka szoktak nezegetni

Na de ez akkoris fura

2022. máj. 5. 23:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Normális az orvos, ennyi. Az hogy valakit hova küld meg pláne nem szimpátia alapján megy. Uh "minden bokorban" van (járóbeteg ellátástól kezdve a magánrendelőkig), ct már kevésbé (drága műszer, hatalmas helyigény stb). Az sem mindegy, hogy egy sima nyaki uh-t megcsinálnak seperc alatt, vagy egy izotópos ct vizsgálat kell ami felszerelés és szakszemélyzet igényes. Várható-e állapot romlás vagy nem. Ha várható gyorsabb a vizsgálat, ha nem akkor "halasztható", jó lesz egy hét múlva is ha megvan az eredmény. A saját betegeiket (nem fizetősen is, ha ő a kezelőorvos) jobban szemelőtt tartják, mert az ő felelőssége, ő kezeli, ő ismeri a kórelőzményt, emiatt hív magához vissza, néz rád gyakrabban stb. A többi beteget is ellátja, ha kell beavatkozik, de ezerszer jobb ha egy ember viszi végig (ha nem kell kozultálni másik szakemberrel nyilván, vagy átadni mert a kompetenciáján kívül eső terület). Elég összetett kit, hova, mikorra küldevek.


(Egy nővér)

2022. máj. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a betegség indokolja, hogy gyorsan meglegyenek a vizsgálatok, a mielőbbi továbblépés érdekében.

Esetleg empátiát akar kifejezni feléd.

2022. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!