Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem volt még barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem kell elsietni. De az agyamra megy hogy körülöttem mindenkinek volt már kapcsolata. Én meg még nem is csókolóztam. Szerintetek mért van ez?: < Normális válaszokat légyszi. 15/L
2010. szept. 17. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
mert normális vagy
2010. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem volt, mert ilyeneken agyalsz. Talán csak ismerkedned kell.
2010. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert így alakult...

Ennyi. Semmi extra.

Azt érdemes lehet megvizsgálnod magadban (ha már ennyire zavar a dolog), hogy miben más a többi srác hozzád képest...

ez meg ugye csak te tudhatod igazán.

2010. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ráérsz, ne görcsölj rajta, megtalál téged is majd.

nyugi

és mégegyszer mondom ráérsz

2010. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

NEm maradtál le semmiről..18 leszek novemberben és 1 hónapja + 1 napja csókolóztam először,aztán rá másnap itt aludt a srác hajnalig hülyéskedés,majd végül orális kényeztetés..Délelőtt mikor felkeltünk pedig szex.Hirtelen túl estem mindenen,meg is bántam.. :( Ne siettesd,majd jön,látod,nekem is milyen sokára lett,vágytam már rá rég,de nem is olyan jó,mint gondoltam,többet gondoltam bele,persze attól jó,de mégse azt az érzést váltotta ki belőlem,mint gondoltam..

17/L

2010. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"De az agyamra megy hogy körülöttem mindenkinek volt már kapcsolata." - minden esetben jelen voltál, vagy csak úgy mondták? Nem mindegy, ha érted, mire gondolok. Amúgy meg mindannyian mások vagyunk. Ez a normális. :)


A te eseted éppen úgy "jó", mint ahogy nem ítélem el, ha valaki korábban kezd csókolózni, uram bocsá, szexelni is kezd. Ez van. A fontos, hogy ne hagyd magad ilyen marhaságoktól befolyásolni. Nem érdekes, mit/mikor/hogyan tesznek a többiek. Te csak maradj a saját ritmusodnál. A Te életedet Te éled, én a felelősség is a Tied érte, hogy jó legyen. ;)

2010. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ebben a cipőben járok mint Te,csak annyi különbséggel h 2évvel idősebb vagyok nálad,meg fiú.Ne aggódj,nem vagy lekésve semmiről.Eljön mindennek az ideje,csak tényleg ne görcsölj a dolgon:)Sokan azt mondják akkor jön el az életedbe egy olyan személy akit szeretsz,stb mikor a legkevésbé számítasz rá.Szval nyugi..Relax baby,relax:D

F/17

2010. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hoppá!

Helyesbítek: hogy miben más a többi Lány hozzád képest...

2010. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen még szűz voltam, sőt barátom is csak akkor lett.

Gimiben és utána ötödéven halálra csesztettek a "ribik", hogy milyen mamlasz vagyok, nem volt még "bakom".

Komolyan volt lány, aki erről-szüzességemről- beszélt hangosan, mikor beléptem a tanterembe:D

Azóta eltelt 5 év, nagy részük kiégett, leharcolt fruska lett, valami tuskó bmw-s mellett...

Nekem meg egy normális párkapcsolatom van, egy kedves, figyelmes fiúval.

2010. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ilyeneken görcsölni....én 23 vagyok és most van az első :)
2010. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!