Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

♥nettyke♥ kérdése:

Mit csináljak akkor ha van egy nagyon jó fiu barátom és mind ketten érzünk egymás íránt valamit és már "járunk" is. De én ha esetleg szakítanánk akkor nem szeretnék vele elenség lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 04:44
 1/5 Macskajós ***** válasza:
Jártam így fiatalabb koromban és nagyon megbántam. Aki csak barát, hiába lelkitárs, nem fog olyan kapcsolatot nyújtani, mintha szerelmes lennél. Nem kellett volna belemenni főleg fiatalon, mikor nem csak az számít, hogy harmóniában éljetek. Ebből csak akkor jössz ki jól, ha ő szakít vagy ő sem szerelmes beléd és békében ki tudtok egyezni. Egyéb esetben jogos a felháborodása, hogy miért nem előbb gondolkoztál.
2011. okt. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne bántsd meg. Egy szakítás is lehet elegáns. (pl.: szakításnál ne másik srácra hivatkozz, hogy az jobban bejön, de még nem volt semmi. S ha lehet, ne járj már másnak valakivel a szakítás után. Az rosszul esik.)
2011. okt. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

másnak = mással

2011. okt. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ennél nincs is jobb dolog mint hogy a párod jó barátod is. Nekem még sajnos nem volt ilyenben részem. A csajokkal nehéz közös témát találni. De biztos velem van a baj.
2011. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen mindenkinke a jóó tanácsokat..:D énnn 1000% h. nem fogok szakítani vele.. ugy hogy .. nagyfon bizok benne h. ha ESETLEG ö zakit akkor utána alapossabban meg fogom gondolni .. h. meg éri-e egy szinte kiválló barátságot szerelembe folytani...:D
2011. okt. 31. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!