Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond nekem ilyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond nekem ilyet a barátnőm? Nagyon furcsállom!

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel!

Na és féltékeny az én exbarátnőmre akivel 3hónapot voltam, hogy az szép stb miközben azért hagytam ott mert megcsalt és utálom és barátnőm szerint ő mindig az eszembe lesz mert ő volt nekem az első, na meg más nem kerülhet a szívembe csak az a lány.

De akkor ő mit gondolhat mert ő 3és fél év után szakított a barátjával aki szintén első volt neki.És 4hónapja szakítottak mi meg már 2éve!


2010. szept. 17. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima, mezei féltékenység. Mutasd ki a nemtetszésedet, amíg le nem szokik erről az ostobaságról. Bár lehet, hogy csak a bizalom alakulgat kifelé, aztán majd elmúlik magától az aggályoskodás.
2010. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdekes..neked több okokd lehetne a féltékenykedésre..nem lehet,hogy ő megcsal vele(vagy még ő nála tényleg az az ember az első),és rád akarja beszélni,hogy Te vagy még oda a csajért stb,hogy végül ne az ő hibája legyen,ha vége lesz az egésznek?

Beszéld meg vele,mond el neki azt,amit ide leírtál.

18/L

2010. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A barátnőm szakított a sráccal na és már nem lesz békülés soha!

Ez tutti!

Hogy megcsalna??Áh tutti nem!

Ja és a lány nagyon szerelmes belém az anyukája is megmondta!De ha nem mondta volna akkor is tudnám látszik rajta!Csak agagszt hogy miért mond iylet??

2010. szept. 17. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Jobb ha hozzászoksz.

A nők már csak ilyenek. Féltékenyek az exekre. Logikát nem érdemes keresni az érzéseik mögött, mert nincs.

Annyi viszont tuti, hogy nagyon jól megérzik, ha másra gondolsz... nem gondolsz többet az exedre mint "kéne"?


(30 után meg majd az jön, hogy el fogod hagyni egy fiatalabbért. :))

2010. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Onnan pattant ki az egész a fejéből hogy a lány elkezdte nézni a közösségi oldalon az adatlapomat!

Alig hogy eltűnt a látogatók között már újra ott volt!

Tudja az is hogy van nekem barátnőm mert vannak kint közösképek!

De én pl sosem hozzom fel mindig csak ő!

2010. szept. 17. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Az mindegy már...

Ez ilyen.

A féltékenység mögött ritkán van logika.

Vannak ilyen típusú nők..

Egy kis idő kell még és rá fog venni, hogy gyere le arról a közösségi portálról, vagy úgy tönkre tesz, hogy magad jössz le. :)

Ennyi... :)

2010. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a mostanit és keress mást. De sürgősen! Meglátod jobban jársz.
2010. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vészes önbizalomhiányban szenved a lány.Szó szerint.
2010. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!