Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mennyire zavarna a barátnőtökön a szőr?

Figyelt kérdés
Elég szőrös típus vagyok és nagy szerencsémre sötét színű, így elég feltűnő már a legkisebb szőrszál is. Mindenem szőrös, tehát nem csak a szokványos helyeken, hanem pl. a hasamon, a karomon, a mellkasomon, az arcomon is látható a szőr. Érzékeny bőröm van, próbáltam már többféle szőrtelenítési módszert is és még egyik sem vált be, mindegyik után kipirosodik, kipattog, szőrbenövések lesznek rajtam, foltos lesz stb. Csomó időt igényel mire mindenem leszőrtelenítem, illetve ezek az eszközök sincsenek ingyen. Most csak akkor és ott szőrtelenítek, amikor és ahol muszáj mert utálom és egy kínszenvedés számomra az egész procedúra. Nincsen párkapcsolatom, így például nem látja senki, ha pl. szőrös a lábam, a karom, a hasam stb., ezért nem érdekel. Viszont nem tudom mi lesz majd, ha lesz valakim, félek tőle el tudná-e fogadni ezt vagy sem.
2022. máj. 8. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2022. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Endokrinologust keress fel, egy kivizsgalas kellene.
2022. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Nőként mondom, hogy én a helyedben elkezdenék gyűjteni lézeres szőrtelenítésre. NEM a fiúk miatt, hanem a TE önbecsülésed miatt. :)
2022. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál, de a vizsgálatok alapján semmi bajom nincsen, ilyen vagyok és kész.
2022. máj. 8. 15:46
 5/16 A kérdező kommentje:
A lézeres szőrtelenítés nagyon drága az én bevételemhez mérten, főleg minden problémás területen. Egyetemista vagyok, szóval örülök, hogy egyáltalán van hol laknom és van mit ennem :D Nem hiszem, hogy belátható időn belül ki tudnék fizetni egy ilyen kezelést, még ha gyűjtenék is.
2022. máj. 8. 15:47
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően semennyire, de azért bajusz ne legyen.
2022. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán szeret azt nem zavarja. Engem nem zavarna.
2022. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
amíg a farka nem szőrös, addig nem zavar
2022. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Imádom a szőrös nőket, sokkal vadabbak. Szívesen meggyőzlek erről élőben is!
2022. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez csak szőr, el lehet tüntetni. Adott egy szimpatikus nő, nem azért fogom vissza utasítani, mert több szőrt örökölt, mint az átlag.
2022. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!