Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk/férfiak, ti a barátnőtök...

Fiúk/férfiak, ti a barátnőtök kedvéért borotváljátok a farkatok körül vagy azért, mert nektek így jobban tetszik, esetleg kényelmesebb?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne csajom én tuti soha nem borotválnám. Most úgy hetente 2-3 alkalommal átmegyek rajta borotvával. Vannak olyanok, akik párkapcsolatban vannak és natúr vagy trimmelt a fanszőrük? Hány évesek vagyok?

2021. okt. 10. 20:34
A kérdező szavazást indított:
natúron hagyom
borotválom
trimmelem (2-3 mm)
trimmelem (0,3 és 2,5 cm között)
52 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nincs barátnőm jelenleg 😢

Borotválom ettől függetlenül.

24

2021. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Borotválni nem szeretem, mert idegesít amikor nő,így trimmelem (4-5mm). A feleségem sem szereti ha teljesen csupasz, de a dzsungelt se szereti,így ebből a szempontból is csak ez a megoldás marad.


Én se borotválnám, de valamit valamiért :)


38/F

2021. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
nekem eddig csak olyan barátnőm volt akit nem zavart sehogy sem, ígyis úgyis beindultak, de mondjuk izmos vagyok.. lehet azért. Ha szeretnek am akkor tényleg nem zavarja őpket..más kérdés ugye hogy valami szexibb nekik is :) (borotválom, majd hagyom nőni, majd megint én így szoktam, legegyszerűbben) F/26
2021. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A párommal borotváljuk egymásét (mindketten fiúk vagyunk), ettől mindig nagyon felizgulunk. Én 25 vagyok, a párom 28, és ő az aktív.
2021. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Én a töve körül borotválom plusz a zacsit, fölötte trimmelem nullás hajnyiroval. Nekem igy tetszik.
2021. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen borotválom az egészet.

Ha épp nincs senkim, akkor is, mert már így szoktam meg.

Meg szerintem mosni is így a jobb, ha teljesen csupi.

19f

2021. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Bnőm utálja ha csupasz és én is, így csak néha rövidebbre vágom.
2021. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Sosem vágnám le a szőrt. Csak a párom miatt teszem. 39/f
2021. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Csak a golyóim borotválom. Felette csak ritkán rövidítem le,(2-3centisre) amúgy natúr. Barátnőm szereti így. 29F
2021. okt. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Herezacskót borotválom, a fanszőrt rövidre vágom.


(Nem teljesen értem az ilyen kérdéseket, mert más véleményeme ezen a téren nem számít. A saját igényességed, intimhigéniád része, hogy néz ki a nemi szerved környéke barátnő nélkül is, nem holmi elvárás vagy hóbort miatt csináld. Más férfiak úgysem fogják kommentálni.)

2021. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!