Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után Ti mit csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után Ti mit csináltok a közös ajándékokkal, amik a párotokra emlékeztetnek, főleg a közös képekkel?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jobb,ha emlékbe megtartom vagy ha eltörlöm őt teljesen az életemből 2év után. Látni sosem fogom többet. 19/F
2010. szept. 17. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindent beraktam egy zacskóba, és olyan helyre raktam, ahol nem nagyon szoktam matatni.


Egyedül egy kis apróságot tartottam meg, azt is csak azért, mert már nem szerelemből adta /kaptam/.


Szerintem mindent rakjál el, nem kell feltétlenül kidobni :) de ne legyen kéznél, vagy szem előtt.

2010. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most mondanám hogy kidobok mindent, de mindent tényleg nem, hanem jó mélyre elásom, és remélhetőleg csak halálom után kerülnek elő :)
2010. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a számítógépen külön mappába raktam a képeket, egyébként én kidobtam őket. ajándék dolgokat megtartottam, volt két plüssünk, amik fontosak voltak nekem, mivel eléggé átvert, ezért azokat visszaküldtem a cuccaival. egyébként, amit megtartottam, az lapul valahol.
2010. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én egy nagy dobozba belepakoltam mindent, amit az összes extől kaptam, vagy rájuk emlékeztet. a doboz jól el van rakva. igaz, már egyik sem jelentene nekem semmit, de jobb, ha nincs szem előtt, a barátomnak biztos nem tetszene:)
2010. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 6 éves kapcsolatomból megtartottam mindent, nem mintha olyan sokmindent kaptam volna, a tárgyakat elraktam jó mélyre, a fényképeket pedig szintén eltettem, mert nem haraggal váltunk el. A 2és fél éves kapcsolatomból az értékesebb tárgyakat mint pl egy lávalámpa megtartottam és használom a többit eltettem a fényképeket széttéptem és kuka. Nem barátságban váltunk el, a mai napig gyűlölöm, kb. tönkretette az életem ez idő alatt.
2010. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az összes képet elégettem, az ajándékokat kidobtam.
2010. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fényképeket töröltem egy kis plüss állatot megtartottam, meg a CD-t is megtartottam, mert az Iron Maiden tőle függetlenül jó:D
2010. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!