Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen apró ajándékokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apró ajándékokkal, ötletekkel lepitek meg a párotokat, hogy örömet szerezzetek Neki? Legyen szó lányról, fiúról.

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátomata most hétvégén egy vacsorával leptem meg. Főztem.
2009. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

beírtam a slágerrádióba, kértem számot vagy 13 szor neten is tőllük, és szóltama páromnak ha lehet halgassa a rádiót, nagyon örült neki, igaz még be sem kerültem, még az sms.-sem olvasták fel(nem volt szerencsém:() de már a szándéknak is nagyon örült, MI LETT VOLNA HA SIKERÜL?

ha szereitetk ewgymást, akkor a legapróbb dolog is tetzseni fog neki, ha még nem is sikerül:P

puszi sok sikert!!!:-)

2009. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha tőlem megy dolgozni vagy suliba akkor becsempészek csokit a táskájába...ha eljövök tőle,hagyok kis cetlin vmi aranyos üzenetet,hogy majd megtalálja...vettem neki pizsamát,amiben nálam alhat,fogkeféstől,mindenestől(nem lakunk együtt)...küldök neki néha magamrol képet ruha nélkül/kevés ruhában...kedvencét főzök...reggel orális szexxel ébresztem...és még sorolhatnám

22/L

2009. szept. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a videoplayer-en küldtem neki klipeket nem egyszer. Csak tudni kell, hogy minek örülne. Pl. ha kicsit el van keseredve valami miatt, felvidíthatjuk. Néha olyan klipet, zenét küldtem neki, ami akkor volt aktuális, amikor még csak udvarolt nekem /már a férjem azóta/ és szívesen hallgattuk együtt, megismerkedésünk napjaira emlékezteti. Örült neki és a szándékomnak is, hogy ezzel is kifejezem neki a szeretetemet, szerelmemet. De nagyon örül reggel, ha finom reggelit hozok a boltból, különösen a fél literes kakaónak, amit nagyon szeret. Sms-ben néhány szerelmes, esetleg pikáns szavakkal is meglepjük egymást olykor.
2009. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!