Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután szakítotok a pasitokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután szakítotok a pasitokkal, mit csináltok a tőle kapott ajándékokkal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

elajándékoztam a plüssöket kislányrokonnak,örült


ékszert amit kaptam azt pedig beolvasztattam és csináltattam anyámnak egy szép láncot


újrahasznositás

2011. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Én elteszem emlékbe. Végül is egy jó dologra emlékeztet mindig. Ha valami nagyon értékes, akkor felajánlom, hogy visszaadom.
2011. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
A plüssök nálam is kis rokonhoz kerültek, de az ékszereket megtartottam és a mai napig hordom. Kaptam használati cikkeket is, azokat is használom - miért ne tenném? Attól még, hogy vége, tudom hogy szerettem, ráadásul a holmik használati értékéből sem von ez le semmit.
2011. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Egy kanna benzin....
2011. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
nekem még mindig a helyén van meg ott is marad,emlék de ha nem akarsz rá emlékezni akkor tedd el cipősdobozba és a szekrény legmélyébe de szerintem ne ajándékozd el,hisz tőle kaptad
2011. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csentreszeket, plüssöket nem kaptam tőle, csak cipőt, fülbevalót (nem arany, azt visszaadtam volna. Helyes kis bizsu), ilyesmit. Ezeket megtartottam és még egyet-kettőt használok is belőlük.
2011. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csetreszeket, na... :)
2011. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit olyantól kaptam,akivel békében el tudtam válni,azokat egyszerűen eleinte el tettem szem elől,mostmár ha előkerül akkor nem bánt.Ami pedig használati cucc,néha még használom is.Viszont amit egy r*hadéktól kaptam,azokat jól elpakoltam a g*cibe,meg kidobtam,h többet se lássam,még csak azok se emlékeztessenek rá.
2011. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:
71%

ilyen plüss dolgokat, meg ilyesmiket nem kaptam. ékszereket igen, főleg az egyik exemtől rengeteget (arany nyklánz drágaköves gyűrű stb.). én vissza akartam adni neki, mikor szakítottam vele, de azt mondta, tartsam meg, és majd ha egyszer lesz egy lányom, adjam neki oda :). szóval apámnál vannak egy széfben. hordani nem hordom, kaptam elég ékszert a férjemtől, azokat hordom. és ha lányom lesz, tényleg neki adom majd, ha felnő :).


29/N

2011. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eltettem a titkos dobozomba, amit eddig kint tároltam. Ott van más emlékekkel együtt (régi ellenőrzők, általános iskolai levelezőfüzetek, ilyesmi). Nem válnék meg tőlük, bár nem szoktam nézegetni őket.
2011. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!